Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 26 eves vagyok es nem merek...

Alibaba15 kérdése:

26 eves vagyok es nem merek elni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyszeruen nem merek elni allandoan csak bent kuksolok a 4 fal kozott. Meg barataim sincsennek. Amikor kilepek az utcara meg a kedvem is elmegy az elettol. Az onbizalmam tejesen a beka segge alatt van. Csak a szobamban vagyok ha epp nem dolgozom es alszom. Ki menni nincs kedvem. Ugy velem hogy ezt hogy igy erzek mar ezt csak is a magassagomnak koszonhetem, mert az emberek nem kezelnek egyenrangunak mert alacsony vagyok. Egyetlen egy baratom sincs sajnos meg a szuleim sem hallgatnak meg. A noverem es a hugom is amikor mondtam nekik, hogy zavar a magassagom es mar elni sincs kedvem emiatt csak lehulyeztek. Ugy erzem senkire sem szamithatok az eletben. Nem talalok magamnak baratnot sem a magassagom miatt, mert a legtobb no elutasit vagy eppen nem jovok be nekik. Allandoan amikor kilepek az utcara azt meregetem hogy ki magasabb nalam es altalaban mindenki. Mar tobb honapja folyik ez hogy kilepek az utcara es hozzamerem magam valakihez es allandoan kisebb vagyok. Nem is az hogy alacsonynak latom magam, mert sajnos tenyleg alacsony vagyok es a csajok emiatt eszre sem vesznek engem. Fent vagyok egy tarskereso oldalon es minden csaj az elvarasainak 170 feletti pasit keres. Es hiaba irok nekik nem irnak vissza. Szoval gyakorlatilag, a testvereim leszarjak mi van velem, a szuleim is, nincsennek haverjaim es 2 eve mar baratnom sincs. Teljesen egyedul vagyok es elni sincs kedvem es nem tudom mit tegyek. Es ez mind a magassagom miatt van.
2016. jún. 25. 06:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Először is tudatosítsd magadban, hogy nem a magasságod miatt van.
2016. jún. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Amit a leírásodból és a kérdésedből összetudtam hozni röviden: az alacsony testmagaságod miatt nincs önbizalmad ezért nem mozdulsz ki sehova. Megoldás: az embernek el kell fogadnia önmagát olyan adottságokkal amilyenekkel rendlekezik. Ha megbékélsz önmagaddal nem fog érdekelni mások véleménye és lesz egészségées önbecsülésed, így jobban boldogulsz majd a társaági életben is mert sokkal pozitívabb leszel. :)
2016. jún. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
12%
Hány cm vagy? Mert nekem a nevelt lányom 145 cm és olyan önbizalma van , már szinte beképzelt csaj. De ha ráérsz próbálj meg magyarul is tanulni. Nem árt, mert van ékezet a magyarnyelvbe.
2016. jún. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
166 cm ferfi letemre. Ekezetet nem tudok tenni, mert angol laptopom van, igy nem kell megtanulnom irni es nem kerek meg tobb beszologatast. Koszonom!!!
2016. jún. 25. 07:41
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a magasságod zavaró a lányoknak, hanem ez az attitűd. Meg vagy keseredve, remeteként élsz, ez az, amire senki nem vágyik egy társban. Vannak pici csajok, akiknek tökéletes lennél, sőt magasabbak is, akiket nem zavar egy kis különbség az ő javukra. De ha mindenben ilyen negatív és bezárkózó vagy, az nagyon nem vonzó.


A magasság olyasmi, amiről nem tehetünk, ezt az értelmes emberek tudják és el is fogadják, hidd el. Te tartod vissza saját magad a boldogságtól.

2016. jún. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Két éve nincs barátnőd? Előtte volt ezek szerint. Akkor magasabb voltál? Van még kérdés?
2016. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%-os! Te beszélsz a magyarról? Nem kéne... :D
2016. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

*magyar nyelvbe


Bocsánat, szúrta a szemem. Leginkább amiatt, mert helyesírásról beszélsz, miközben te sem tudsz írni.


Kérdező, neked pedig nem a magasságod a gond, soha nem is volt az a gond. A fő probléma az, hogy bezárkózol, magadba fordulsz, és kerítesz magadnak egy számodra jól hangzó kifogást, hogy vajon miért fordul el tőled mindenki. Holott pont te fordulsz el ezzel a viselkedéssel az emberektől. A magasságodról nem tehetsz, nem szabályozhatod, hogy alacsonyabb legyél, vagy magasabb. Ezt elfogadják az emberek, hidd el. Viszont azt nem fogják tolerálni, ha rinyálsz, és panaszkodsz. Minél jobban hangot adsz ennek, minél inkább lenézed magad, annál jobban fognak a nők és a férfiak is elhúzódni tőled, és se barátod nem lesz, se barátnőd. De ez nem a magasságod miatt fog bekövetkezni, hanem azért, mert senki sem fogja eltűrni azt, hogy lenézed magad, és a magasságodról picsogsz.


Persze nyugodtan mondhatod, hogy az égiek kicsesztek veled, mert alacsonyra nőttél, de akkor tényleg egyedül fogsz meghalni. A panaszáradatot senki nem fogja benned értékelni.


Vannak hasonló magasságú lányok, alacsonyabbak is nálad, akiket abszolút érdekelne, hogy alacsonyabb vagy, mint az átlag. De ilyen hozzáállással sosem lesz senkid...

2016. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza kérlek amit kiírtál kifejtést. Milyen embert képzelsz el ez alapján? Szimpatikus bárkinek az, aki ennyit picsog?
2016. jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Szóval hikikomori vagy? Aha, értem. A magasságod csak egy kifogás, mert túl lusta vagy és gyáva. Ha jobban körül nézel a világban sok alacsony embernek van barátai barátnője barátja normális élete. Igaza volt a húgodnak, hogy lehülyézett.
2016. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!