Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan fog viselkedni velem...

Hogyan fog viselkedni velem gimiben? Lehetünk barátok?

Figyelt kérdés
Az a kérdés elsőre lehet, hogy kicsit furcsán fog hangzani. Szóval 14 éves vagyok és szeptembertől kezdem a gimit egy másik városban. Az egyik leendő osztálytársam aki szintén lány (16), és egy városban lakunk kérte, hogy találkozzunk. Elmentem az egyik fellépésére és ott egész jól elbeszélgettünk. Viszont mivel ő több, mint 1 évvel idősebb nálam, és tipikusan ez a műkörmös pláza cica de csak kinézetre!! mert belsőleg szerintem nagyon jó fej. Bár nem tudom, hogy egy ilyen első találkozóból mennyit lehet leszűrni. Félek, hogy gimiben, majd a többi kortársával fog lógni és engem le fog szarni, mert, hogy fiatalabb vagyok és nem illek a "kasztukba". Egyébként minden nap rám ír és újabb találkozót is kért.

2016. júl. 2. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi koze ennek a korkuonbseghez. Ha ir es keres akkor te is szimpatikus voltal neki. Nekem is az egyik legjobb baratnom ket evvel idosebb nalam es tok jol megertjuk egymast. Amugy meg ne izgulj az miatt hogy kozepiskolaba nem egyutt lesztek. Ha te is meg o is talal jobbat akkor nem de akkor te is csak nyertel vele.
2016. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne aggodalmaskodj. Valószínűleg nagyon szimpatikus voltál neki, ha újra szeretne veled találkozni, szóval elég valószínű, hogy majd az új sulidban is jóban lesztek majd, mégha nem is te leszel a legjobb barátja akkor is segíteni fog majd neked a beilleszkedésben. :) Illetve valószínűleg hamar összeismerkedsz majd mindenkivel és nem is lesz ilyen gondod, hogy nem ismersz senkit :D
2016. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!