Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már valakinek Internet...

Volt már valakinek Internet Friendje? (internetes barátja)

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen, hogy találkoztatok, hogy ismerkedtetek meg?

2016. júl. 4. 18:11
1 2
 1/12 Inessential ***** válasza:
59%
Igen.
2016. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltak és vannak is, mindet játékokon keresztűl ismertem meg.
2016. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Magyar nem megy?
2016. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több is, sőt internetes családom is. Mmorpg-kben ismertem meg őket. Többnyire külföldiek.
2016. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Èn egyet badoorol ismertem meg , őt meg is kefèltem :D van 1 làny akivel 1 ève dumàlok , sosem talàlkoztunk , Kanadàban èl , őt is badoorol.
2016. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ezen az oldalon ismertem meg egy fiút kb. 3 hónapja. Eleinte itt beszélgettünk, de később áttértünk. Skype-ra. Tudom ezek az internetes "barátságok" nem az igaziak, de nekem ő a legjobb barátom. :) (Lány vagyok)
2016. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én kiábrándultam ebből :/ Volt jó néhány ilyen levelezős-barátkozós dolog, de egy idő után megszakadt, abbamaradt mind, pedig eleinte éjszakába nyúló beszélgetések voltak.

Volt, akivel találkoztam is és a legtöbbjükkel itt ismerkedtem össze.

2016. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondanám hogy volt...már nem is igénylem az ilyet. Főleg régebben volt jellemző mikor az interneten nem kimondottan trollok voltak. Ezen az oldalon is értelmes emberekkel lehetett ismerkedni, ezen kívül volt honfoglaló és stb. aztán MSN-en folytattuk. De igazából ahogy teltek az évek koptak az ilyenek...mindenki felnőtt. Van akinek pártja és családja lett. Igazából jó visszagondolni de ha valaki távol van akkor azzal egyszer vége lesz valamiért.
2016. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Odaírtam magyarul is!
2016. júl. 4. 21:11
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. júl. 4. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!