Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha az állítólagos...

Mit tegyek ha az állítólagos legjobb barátnőm másokkal lóg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm instagramján egyfolytában azt látom hogy másokkal van moziba meg elmennek valahová meg már szerintem vagy 3 napja ott alszik nála valaki és nekem ez nagyon nagyon rosszul esik.Megkérdeztem tőle hogy mit néztek a moziban meg hogy milyen volt visszaírta hogy jó volt.Én azért írtam rá hogy esetleg elmegyünk e ketten valahova vagy valami de ezt nem mondtam neki, de még visszaírt annyit hogy ma meg heten néztek meg egy filmet.Ez az egész nagyon nagyon nagyon rosszul esik.

2016. júl. 1. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy te nem mehetnél e velük.
2016. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked ő a legjobb barátnőd. Ez fordítva is igaz? Nem sértésként. Meg te hívtad őt el valamikor valahová? Mióta vagytok így barátnők? Elszoktatok ti járkálni valahova?
2016. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem is így volt egyszer,elment két "menőbb" lánnyal.A tanácsom,hogy szerezz más barátokat ha már nem is érdekli mit érzel,mert azért ezt meg lehet mondani.Biztos találsz jobb barátnőt nála ha felteszem nem is érdekled.Amúgy meg ha látsz rá esélyt,hogy újra visszakapd,akkor kérdezz rá hogy mi történt hogy ennyire eltávolodott,hátha észbe kap hogy hanyagol téged.Ha meg nem és inkább mást keresnél sok sikert a barátkozáshoz.😉😃
2016. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél nyílt. Mondd meg neki, hogy szeretnél te is elmenni vele valahova és hogy rosszul esik neked, hogy eltávolodtok.
2016. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!