Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én reagálom túl?

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk legjobb barátok a barátommal. Egész tanítási évbe egész nap beszéltünk facen volt,hogy hajnali 4ig is. Most ,hogy nyári szünet van úgy érzem kicsit ellök magától. Irok neki mert látom hogy fentvan de nemír vissza. Az ő elmondása szerint csak híreket olvas,egy másik barátja jár át hozzá "hagyományosan" 5éve minden nyáron minden nap játszani.Ezzel a sráccal aztmondja nem beszélnek olyan dolgokrol mint velem szokott csak hülyülnek. Én megértem ezt de azt nem hogy hanyagol ezmiatt. Szerintem engem is meghívhatna szerinte pedig én mindenből részt akarok,de ezt annyira elutasitja hogy már semmiből se kapok....

Az igaz,hogy tavaly is ez volt de akkor még évközbe se beszéltünk ennyit.

1 hónapja kb leírta hogy mit jelentek neki aztírta hogy nem bírná sokáig a beszélgetéseink nélkül.

Én reagálnám túl vagy ellök magátol?



#legjobb barát #elhanyagolás #legjobb barátom elhanyagol
2016. júl. 4. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy elege lett belőled, a leírás alapján tapadsz rá. Értsd meg hogy ő neki is van élete, és lehet mással akar beszélni, vagy más gondja van és magányra van szüksége.
2016. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van...és sajnos magamra ismertem, hogy miért hanyagol az én legjobb barátnőm...:/


barátkozz másokkal is és legyen egy kicsit hézagosabb ez a baráti kapcsolat, mert akkor nem un meg.

2016. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Tényleg unhat? 1hete még azt nyilatkozta egy ismerösünknek,hogy nem tudna megunni.Nagyon sokat jelentek neki. Nekem is vannak más barátaim de mégiscsak ő a legjobb ha most egész nyáron ezt csinálja a végén elvesztem :( :/

2016. júl. 4. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem kell annyira tapadni. Persze dumaljatok de adj neki szabadteret. Te is próbálj masokkal is barátkozni, elfoglalni magad. Meg annyiból jo ha van rajta kívül mas is mert jobban kiismered a tulajdonsagaidat, meg nem esik annyira zokon ha a legjobb barátod épp massal időzik.
2016. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,nagyon fontos nekem ez szerintem látszik.

Nem csak az esik szarul,hogy mással foglalkozik hanem az hogy az az ember egy olyan ember aki a háta mögött kibeszéli ezt ő is tudja nagyon jól,mégis bizik benne.Egymás példaképei vagyunk mellesleg.Ezért se értem ezt hogy egész nap annyit se érdemlek hogy mizu?

2016. júl. 4. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
az a baj hogy te csak neten keresztül vagy ott neki, igazi barátságban pont az ilyen közös hülyülésekről szól.
2016. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!