Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Heteroszexuális emberek...

Heteroszexuális emberek esetén, azonos nemű emberek között mennyire van szerepe a kinézetnek, a kisugárzásnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, normális, ha egy hetero srác szívesebben barátkozik egy helyes/menő sráccal, illetve egy hetero lány szívesebben barátkozik egy szép lánnyal?
2016. júl. 11. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen helyes, meg menő? Ez dedó b***ki.


Ne nézzél ki csövesnek, aztán jól van.

2016. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha hetero vagyok, akkor pont hidegen hagy teljesen a kinézete.

Az erő/tudás azonban egy fiú-fiú barátságban sok lehetőséget jelenthet.

2016. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazan. Persze biztos vannak olyan felszines emberek akik kinezet aljan valasztjak meg a korulottuk levo embereket ( nem neveznem baratoknak oket) de a tobbseg nem igy teszi. Van par ismerosom, baratom akik messze vannak a "menotol" meg a jol kinezotol is, aztan megis vannak barataik, nem is egy.
2016. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első, amit látsz egy emberen az a külseje.

Álszentség lenne azt mondani, hogy pl. a vonaton nem egy olyan ember mellé ülsz le szívesebben, aki jól öltözködik, ápolt, mint mondjuk egy kevésbé divatosan öltözött mellé.

Mindenkit befolyásol az, hogy hogyan öltözködik a másik, ebből is sok dolgot le lehet szűrni. Szimpátiát, netán anyagi helyzetet, vagy csak egyáltalán, a stílust, ízlést.

Lehet itt mondani, hogy "jaj, engem nem érdekel, hogyan öltözik fel a másik, engem csak az érdekel, hogy normális legyen velem", de ez jó nagy többségben nem igaz.

Vannak jobban, vannak kevésbé előítéletes emberek, így vagyunk összerakva, a külső viszont, amit elsőnek megpillantunk, sokszor döntő is lehet egy kapcsolat építésekor.

2016. júl. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4# Te gondolom barátság alatt már megint ellentétes neműségre gondolsz.

Azonban a kérdező kiemelte azonos nemű.

Ápoltság nyilván fontos kinézetben, de én szívesebben szóba állok egy visszafogott öltözékben lévő sráccal, mint egy csilli-villi kis buival...:D

2016. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!