Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy segithetnek a baratnomon?

Hogy segithetnek a baratnomon?

Figyelt kérdés

19 eves s ev elejen tonkrement egy kapcsolata. Ettol annyira magaba fordult, hogy azota szorong, dohanyzik, raszokott a fajdalomcsillapitora. A szorongastol a menzesze 2 heteket kesik, folyamatosan megy a hasa, hullik a haja, s volt h hanyt is.

Mit lehet tenni? Hiaba adok tanacsokat mar iszonyatosan ideges vagyok, mert tehetetlennek erzem magam. Hiaba tanacsoltam szakszeru segitseget v barmit...mi a megoldas? Buktassam le a szulei elott vagy mit tegyek?


Eppen most pl. idegroham tort ra mert otthon nem talalta a fajdalomcsillapitot.... majd rajott h ha elindul beszalad a patikaba es vesz egy teli dobozzal......



2016. júl. 13. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem fog megártani, ha beszélsz a szüleivel. Lehet, hogy ők is látják, hogy baj van. (Hogyne látnák?) Ha összefogtok, talán könnyebb segíteni. Lehet, hogy depressziós, de nem hinném, hogy megfelelő gyógyszert szed rá a leírtak alapján. Rendes pszichiáterhez kellene vinni, aki felír neki olyat, amitől jobban lesz, már ha tényleg depressziós.
2016. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szólj a szuleinek. Ok tudni fogjak mit kell tenni

Haragudni fog de kesobb megkoszoni

2016. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En is ezen gondolkodtam mar tobbszor h szoljak e a szuleinek... pszichologusra rabeszeltem...de vagy 1,5 honapja halogatja.....egyebkent egyaltalan nem ilyen volt. Mimdez elott meg eszebe sem jutott bna pl. hogy ragyujtson...nem meg a gyogyszerfuggoseg. A szulei meg idosek es rendesek, de nem tul egyutterzoek.gyanitom, ha elmondanek nekik mindent gyanitom ordibalnanak vele...
2016. júl. 13. 08:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megèr. Lehet kiabálni fognak de biztos mellè állnak. Ha te is mellè állsz meg a családja is akkor rendbe fog jönni.Tudom mit èrez. Most úgy èrezheti.egyedül van nincs már èrtelme èlni. Ha ezt az èrzèst kiűzitek belőle sok támogatással törődèssel figyelemelterelèssel biztosan rendbe jön. Persze kelleni fog külső segitsèg amiből ne hagyd ki a szüleit
2016. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!