Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan segíthetnék rajta?...

Hogyan segíthetnék rajta? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Jóban vagyok a bátyám volt barátnőjével. Elképesztően jószivű és kedves 23 éves lány. Közel állunk egymáshozm.A mostani pasija viszont egy pszichopata. Először nem vettem észre, aztán egyre jobban kimutatta a foga fehérét. 3x verte meg a lányt, mielőtt megtudtam volna. Aztán amikor beszéltem a lánnyal erről, akkor azt mondta szakít vele. Azóta se szakítottak mert a srác megfenyegette, hogy felgyújtja a lakását, a hugával fenyegette, velem, szóval hát így mindent megpróbált. Miután megtudta, hogy tudom miket művel, mégrosszabb lett. 2x balhéztam vele komolyabban, de mivel büntetett előéletű vagyok, nem szerettem volna félholtra verni,mert csak magamnak ártottam volna. Na és most jön a legjobb rész! A lány feladta a srácot a rendőrségen, erre azt mondták, hogy sajnos nincs bizonyíték nem tehetnek semmit, próbáljon meg elköltözni.

Nem értem. Ahhoz, hogy foglalkozzanak az üggyel verettesse meg magát hogy legyen bizonyíték??? Tiszta nonsense. Gusztustalan országban élünk. De ha így folytatódik minden, akkor esküszöm a TVben fogjátok hallani a storyt.

Ötlet?

27/F



2016. jan. 28. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak verésért kellene jelentenie... Szóbeli fenyegetés több témában is. Lány ne legyen elérhető egy kis időre. Úgy öld meg csávót, ne lehessen téged elkapni. Ez a 3 logikus lehetőség mik eszembe jutottak. E sorrendben érdemes próbálkozni.
2016. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Passz így elsőre.A srác nem tiszta az biztos, rögzítsd valahogy egy ilyen agressziós cselekedetét az már alap lesz a rendőröknek hogy tudjanak lépni valamit.
2016. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!