Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hogyan segíthetnék...

Mit tegyek? Hogyan segíthetnék magamon?

Figyelt kérdés
Életem során eddig mindig olyan barátokat vonzottam be az életembe aki valamilyen formába kihasználtak. Hamarosan bekerülök egy új közösségbe és szeretném már az elején felismerni az ilyen embereket, hogy ne ők legyenek a barátaim. Szeretnék végre normális embereket magam köré. Tudom, hogy ez nagyon ritka az ilyen ember, de szeretném megkísérelni a lehetetlent. Még egyszer már nem bírnám ki, hogy évek múlva szétbomoljon egy baráti kapcsolat úgy, hogy utána semmilyen formába nincs kommunikáció.

2016. ápr. 23. 17:38
 1/2 anonim válasza:
A titok az,hogy csak nagyon kevés barát kell egy embernek,nem a mennyiség hanem minőség a fontos.
2016. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen de ha az embernek kevés barátja van, akkor a többiek rögtön leszólják, hogy hűha milyen népszerűtlen egy hülye gyerek. Most nem akarok általánosítani de általában ez szokott lenni.
2016. ápr. 24. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!