Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan keresnétek fel egy...

Ti hogyan keresnétek fel egy régi osztálytársat?

Figyelt kérdés
Egy általános iskolás osztálytársról van szó, akkoriban nagyon rossz volt nekem abba az osztályba járni, szóval nem sok jó emlékem van, de van egy személy onnan, akire kíváncsi vagyok vele, hogy mi van vele, stb... Viszont akkor sem álltunk valami nagyon közel egymáshoz, tehát nincsen ötletem, hogy mit írhatnék neki. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?:)
2016. júl. 13. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy sima üzit írnék. Köszönés, elmondanám ki vagyok, honnan ismerem, mi újság, emlékszik e még rám vagy ilyesmi. Ha válaszolni akar, akkor úgy is válaszolni fog, ha meg nem, akkor is tök mindegy mit írsz. :D
2016. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Inessential ***** válasza:

Nekem is az a kérdés jutott eszembe, hogy emlékszik-e még rád.

Ha igent ír, akkor tudsz kérdezni mást is, hogy emlékszik-e, emlékszik-e arra, ezzel elindítva és megalapozva a beszélgetést, és felidézitek az akkori dolgokat. Ez után át lehet térni arra, hogy mi mi a helyzet vele, veled.

2016. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Inessential ***** válasza:

emlékszik-e erre*, -"- arra


-mi*

2016. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én is nagyon hasonló cipoben járok, mint te! Igazábol amit az elottem szóló írt, az kezdésnek jó, de írhatsz bovebben is, mert valószínuleg orulni fog neki. Én véletlenul a metrón futottam ossze egy ugyan ilyen ismerossel és úgy orult nekem, mintha legjobb barátja lennék.
2016. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!