Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatnék olyat, aki...

Hogyan találhatnék olyat, aki eljönne velem OSG-re?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki nekem támadna, ez nem apróhirdetés!


Szeptember elején lesz az OSG 17. Már évek óta nagyon szeretnék rá elmenni, de most először próbálok is tenni érte, hogy összejöjjön.

A problémám, hogy haverjaim nem szeretik a hip-hopot, vagy ha esetleg szeretik is, egy ilyen rendezvényre akkor sem jönnének el..

Van pár ismerősöm aki mondta, hogy lehet ő is megy, de ők valószínűleg a haverjaikkal mennek, akiket én nem ismerek, ráadásul ezekkel az ismerőseimmel nem vagyok komolyabb beszélgetőviszonyban.. Néha összefutunk váltunk pár szót, de ennyi. Így elég gáznak érezném, hogy ráírnék facebookon, hogy mehetek-e veletek!?


Mivel a magyar underground rapnek viszonylag segítőkész, értelmes a közössége, ezért abban reménykedem, hogy a facebook eseménynél majd lehet úgymond 'társat keresni', hogy ne menjenek az emberek egyedül..

Ha egymagam mennék, valószínűleg összehaverkodnék pár arccal, de mi van ha mégsem? Akkor fent leszek Pesten egész nap egyedül. Az elég gáz lenne..


Valakinek van ilyennel tapasztalata?

16/F


2016. júl. 14. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:

"Van pár ismerősöm aki mondta, hogy lehet ő is megy, de ők valószínűleg a haverjaikkal mennek, akiket én nem ismerek, ráadásul ezekkel az ismerőseimmel nem vagyok komolyabb beszélgetőviszonyban.. Néha összefutunk váltunk pár szót, de ennyi. Így elég gáznak érezném, hogy ráírnék facebookon, hogy mehetek-e veletek"


ezért inkább vadidegenekkel mész akik akár baltásgyikosok is lehetnek. végülis te tudod.

2016. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!