Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Válasszam inkább a magányt?

Válasszam inkább a magányt?

Figyelt kérdés

Van egy "rossz" barátom és van egy "jó barátom". A rossz mindig belevisz a rosszba. A jó barát is néha belevisz. Tudom hogy ha van az egyik akkor a másik is lesz.

Két variáció létezik:

Vagy leszek inkább barátok nélkül vagy pedig újra elkövetem azt a hibát amit én nem is akarok.

Ha ők nincsenek szinte semmi nem történik az életemben.

Vagy csak elszoktam szerintem attól az élettől amit régebben éltem. A párom is boldogabb volt, és én is, csak nagyon sok olyan napom van amikor túlságosan egyhangú, egyforma, unalmas és nem történik semmi. Tudok ezzel együtt élni? Szerintetek sikerülhet? Eddig még nem ment, de úgy érzem vissza kéne térnem ebbe a régibe legalább akkor nem leszek mindenki szemébe én a rossz. :(

És babát is várok most, remélem nem okoztam benne kárt a rossz társasággal, nagyon félek! :(( Van még remény, esélyem? :(


2016. júl. 18. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj, inkább örülj, hogy egészséges vagy. Csak gondolj arra, hogy nem mindenkinek adatik meg. Ez a barát dolog pedig teljesen homályos, hogy miről írsz. Lehet most túlságosan is magadra koncentrálsz, túl sok a szabadidőd és elmélkedsz. A barátokat saját magunk választjuk meg, erről csak te tehetsz. Kérlek szedd össze magad.
2016. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem én választottam őket, hanem ezt hozta a sors. és igen, azt lehet irányitani csak én nem vagyok elég kitartó és határozott. De már jó úton haladok, és meg kell találnom a megoldást hogy ne gyengüljek el soha többé.

Hogy csináljam, irjam fel magamnak és ez segit? Igen.

Mióta babát várok 3-szor hibáztam, többször nem lehet. Remélem, hogy még van remény. :(

2016. júl. 18. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, hozhat bármilyen embert utamba a sors, attól még nem leszünk barátok, ha nem egyezik az értékrendünk. Mindig te választasz.
2016. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem ebből az jött le,h te most vagy drogozol vagy iszol. Ebben pedig a csodás barátaid partnerek is. Azért egyhangú és unalmas most az életed, mert már nem pörögsz a bulikban a cuccoktól. Mivel tudod,h le kell állnod így elvonási tüneteid vannak és nem látod tisztán a dolgokat. Fel kéne fogni,h gyereket vársz és ez nem játék. Az ő életét teszed kockára azzal,h te jól akarod érezni magad. Te egy önző ember vagy,aki nem vállalja a felelősséget, és mást hibaztat. Igen is te vagy a rossz,ha cuccozol miközben terhes vagy.
2016. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!