Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a legviccesebb történetetek...

Mi a legviccesebb történetetek amiket valaki álmában csinált? :D

Figyelt kérdés

Akár veletek, akár barátotokkal történt, hogy pl álmában hülyeségeket mondott, vagy felkelt és elesett stb.


Nekem a legjobb az a minap volt, hogy öcsém alszik, én még fennvagyok. Egyszer elkezd mozgolódni, majd arra nézek és azt látom, hogy mint az ekszöszájzbuk Ferike, elkezd felkelni, csak hosszam elnyújtva ennyit mond: BUUUZIIIIIII... És visszaalszik.


A másik osztálykiránduláson lehetett, ahol egyik barátom felkelt éjjel álmában és eltévedt a szobában :D



2016. júl. 23. 02:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskoromban féltem a sötétben és csomószor odamentem a szüleim hálószobájába és bebújtam közéjük. És egyszer, egy nyári estén megint ugyanez történt, felébredtem az éjszaka közepén, aztán nem birtam visszaaludni, odamentem anyámékhoz, bebújtam az ágyukba, de dög meleg volt, ezért gondoltam, megfordulok, hátha úgy kevésbé izzadunk össze. Másnap reggel apám mesélte, hajnalban arra kelt fel, hogy álmomban rágcsálom a lábujját ._.
2016. júl. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
En regen neha forditva keltem fel. :D
2016. júl. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát mikor anyám elkezdett álmában vihorászni és segítségért kiabálni, azt nem tudtam hova tenni, aztán öcsém mondta hogy múlthéten én is röhögtem valamin álmomban:D ezt meg egy haverom mesélte hogy az öregapja egyszercsak felkelt az ágyból álmában és sétálgatott mert azt álmodta hogy ő a rendőr.. Aztán meglátott egy embert a piacon tököt lopni és elkezdte üldözni, a kívülállók persze csak annyit láttak hogy az öreg rohangál a szobában összevissza, míg aztán a nagy futásban belerúgott a bőrsarokülőbe és eltörte a kislábujját :'DDD
2016. júl. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt több dolog is :D


Egyszer nálunk voltak vendégek a másik szobában, én meg aludtam és azt álmodtam, hogy kimegyek a wc-re és dobok egy sárgát. Viszont a valóságban felálltam az ágy tetejére és elintéztem a dolgot, a szoba közepét tekintettem wc-nek. Aztán bejött a nővérem és felébresztett, hogy mit csinálok :'D


Aztán egyszer egy táborban voltam és a fal felé fordulva aludtam, hirtelen megfordultam, elkezdtem félhangosan beszélni a többiekhez, hogy: " Hé srácok, háááá....háááza..körülötte környéke" aztán, mint aki jól végezte dolgát visszafordultam és aludtam tovább.


Meg olyan is volt, hogy alva jártam (ez nagyon ritka) és át mentem anyám szobájába, elkezdtem matatni az asztalánál és megkérdezte, hogy mit csinálok. Erre csak annyit mondtam, hogy "Fahéjas sütit keresek." (nem volt fahéjas süti, nem tudom honnan jött ez) Aztán megkérdezte, hogy alszok-e, ezt letagadtam. Aztán mondta, hogy menjek vissza aludni és vissza mentem aludni. De én erre nem emlékeztem, mert alva jártam :D Másnap meg elmesélte nekem.


Egyik ismerősöm mesélte, hogy a haverjának az öccse álmában alva járt, ki akart menni wc-re, de az előszobában 1 ajtóval odébb ment a wc helyett, ami a szüleinek a szobája volt, odament kinyitotta a szekrényt és bele hugyozott.


Ugyan ez a srác olyat is csinált, hogy alvajárás közben átment a tesójának a szobájába és elkezdte kinyitni a cd tartó tokokat, megkérdezte a tesója, hogy mit csinál, erre azt mondta, hogy: "Keresem hogy hova rejtettem el a kártyapaklit."

2016. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám konyhán dolgozott, és amikor még vele éltem, többször előfordult, hogy éjszaka bejött a szobámba és elkezdett magyarázni, hogy hány szelet kenyér kell még, meg így kelle felvágni a párizsit, stb. Egyszer az is előfordult, attól azért kicsit megijedtem, hogy behozta a nagy kenyérvágó kést, és közölte, hogy ezzel kell felvágni a kenyeret. Mondtam neki, hogy tedd csak le és majd elintézem. Lerakta az asztalomra és visszament aludni XD

Reggel ezeket mindig elmeséltem neki, de soha nem emlékezett rájuk :)

Olyan meg velem is volt, hogy félálomban elkezdtem hülyeségeket magyarázni, párom ilyenkor mindig jót nevet. :) Viszont ezekben az a legdurvább, hogy általában tudom, hogy hülyeséget beszélek, mégsem bírok csendben maradni :D

2016. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
En egyszer lerugtam az agyamtol kb masfel meterre levo polcon agaskodo allo vaza-perselyemet. Az ejszaka kozepen. Nem volt csendes... :D
2016. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül 12 éves lehettem.

Nekünk a wc párhuzamosan van a fürdőszobával. Na most az én alvajáró énem összetévesztette a kettőt.

Arra ébredtem hogy a fürdőkádba rakom az "anyagot".

Mondhatom édesanyám nagyon örült.

2016. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kicsi voltam anyáék szobájában volt az én ágyam is.. Egyszer lemásztam és elkezdtem négykézláb menni a szobában egyenesen a radiátornak, amikor oda értem akkor is még "mentem" és közben anyát szólongattam.

Meg elkezdtem anya szekrényében matatni. De ezekre én nem emlékeztem csak ő mondta el. :D

Amikor már külön szobában voltam sokszor éjjel megfordultam az ágyban.. A fejem lógott lefelé, a lábam meg a párnán volt. :D

2016. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok..

Egyszer olyat is csináltam, hogy amikor anya fel akart kelteni én még alvás közben orrba vágtam szegényt.

2016. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki-Be kapcsoltam a nevem láthatóságát, #4-es vagyok. Most jutott eszembe, hogy olyan is volt velem egyszer, hogy anyám felébresztett, miközben be takart engem kiskoromban én meg félálomban megszólaltam neki, hogy "Mi van köcsög?" :D
2016. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!