Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a legviccesebb történetetek...

Mi a legviccesebb történetetek amiket valaki álmában csinált? :D

Figyelt kérdés

Akár veletek, akár barátotokkal történt, hogy pl álmában hülyeségeket mondott, vagy felkelt és elesett stb.


Nekem a legjobb az a minap volt, hogy öcsém alszik, én még fennvagyok. Egyszer elkezd mozgolódni, majd arra nézek és azt látom, hogy mint az ekszöszájzbuk Ferike, elkezd felkelni, csak hosszam elnyújtva ennyit mond: BUUUZIIIIIII... És visszaalszik.


A másik osztálykiránduláson lehetett, ahol egyik barátom felkelt éjjel álmában és eltévedt a szobában :D



2016. júl. 23. 02:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Jezusom, nagyon szakadtam rajtuk 😂😂😂😂 Nagyon köszi, de gyűlhetnek még xD. Mindenki kapta a zöld pacsit :D
2016. júl. 23. 22:43
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Eszembejutott még egy olyan is hogy öcsém álmában egyszercsak lemászott az ágyról, és mindent ami létezik, a kezével lesöpört az asztalról, én pedig erre (hajnal lévén) álmomból felébredve igencsak ideges állapotba kerültem hogy mégis mit művel a hülyegyerek, ráförmedtem hogy "mit csinálsz te idióta, szedd össze ezt a sok szart aztán takarodjál, pusztuljál vissza az ágyadba" xd alig hallhatóan válaszolt hogy "jó", majd pedig anélkül hogy bármit visszarakott volna az asztalra, visszamászott az ágyába xd másik eset, egyszercsak arra kelek hogy valaki segítségért kiáltozik, majd kb egy félóra után realizáltam hogy öcsém az, kikászálódtam az ágyból megnézni hogy ugyan mi baja lehet, azt látom hogy kinn kapaszkodik az ágy szélén (emeletes ágy), utóbb mint kiderült, álmában kimászott oda, ott felébredt, és rájött hogy nem tud visszamászni, ezért inkább ott kapaszkodott és segítségért kiabált hogy tuszkoljam vissza az ágyába xd
2016. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ezen az utolson konkretan kiegtem XDDDD. Es kajak kapaszkodott egy csomo ideig? XDDD
2016. júl. 24. 00:09
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy darabig biztos hogy ott volt:D
2016. júl. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban alva jártam egy kis ideig, és állítólag (anyáék mesélték) egyszer az éjszaka közepén lementem hozzájuk és az ágyuknál álltam. Erre anya megkérdezte mit csinálok, én meg közöltem, hogy semmit. Ez után anya mondta, hogy menjek vissza aludni, én meg szó nélkül sarkon fordultam és felmentem. Ebben csak az a fura, hogy sejtelmem sincs, hogy hogyan jöttem le a lépcsőn úgy, hogy nem estem le. Meg olyan is volt, hogy levittem az iskola táskámat szintén anyáékhoz és utána vissza mentem aludni.

A húgom pedig olyanokat csinál, hogy beszél álmában. Néha teljesen jól lehet érteni amit mond, néha meg elég összefüggéstelenül motyog. Néha nálam szokott aludni, és egyik éjjel arra keltem föl, hogy lerúgja a vesémet úgy forgolódik, aztán felül az ágyban és megszólal, hogy "Hülye cigány"

Nem tudom honnan jött ez neki de jót mosolyogtam rajta :'D

Volt olyan is, hogy szintén felült az ágyban és azt mondta nekem, hogy "Mondd meg anyának" Én meg erre "Mit mondjak meg?" Erre viszont már nem válaszolt, csak vissza feküdt aludni.

2016. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Blade Bone ***** válasza:
100%

Hát, volt már olyan, hogy álmomban üldözött egy darázs, aztán ahogy felkeltem magamra rántottam a fejem mellett lévő polcot a sötétben, :D de nem volt gáz, mert utána még nekiálltam keresni a darazsat. :D


Meg olyan is volt, hogy álmomban nekiálltam vagánuan pisálni, és valami melegséget kezdtem érezni a combomnál, felnéztem, és gondoltam magamban, "mia faszez" :0 akkor felébredtem és hm, ott volt a meglepi. :D


De akkor még kicsi voltam. :)

2016. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Régen, amikor anyám sokat dolgozott és elfáradt, folytom motyogott és járkált álmában.

Volt olyan, hogy verte a szekrényt, azt kiabálva, hogy adják neki oda a szőnyeget.

Olyan is volt, hogy bement a szobámba és üvölteni kezdett velem és párommal -ami akkor friss kapcsolat volt-, hogy zárjuk be a kaput, hol a kapukulcs?

Volt még olyan, hogy álmában lepofozta a párját és egyszer olyan is, hogy álmában késsel járkált -szokása, hogy amikor felkel, eszik is valamit. Na akkor jól be voltam szarva, de végülis elintéztem. :D


Velem csak olyan volt, hogy amikor párom késöbb jött aludni, álmomban motyogtam valamit egy játékröl és hogy el kell foglalnom egy várat benne. :D

2016. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Osztálytársam egyszer mesélte,hogy valaki egyszer fölhívta őt hajnalban, és akkor ő meg nem volt teljesen magánál,márhogy akit fölhívtak, tehát az osztálytársam, és neki a szülei fölírták és reggel odaadták neki a papírt, hogy miket mondott. Meg egyszer bátyám mondta, valami táborban volt, és már takarodó volt, és mindenki az ágyában feküdt, és akkor abban a szobában, ahol ő volt , szóláncoztak, és az egyik srác, amikor ő jött volna, bealudt, és akkor pár óra múlva felébredt, és akkor mondta a szót:D
2016. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy pár :D


1.Azt álmodtam,hogy fennragadt a tabletem a falon,úgyhogy álmomban felálltam az ágyon és...levettem egy képet a falról :D.Viszont ott aludt anyum is és csak azt látta hogy ott imbolygok fölötte egy bazi nagy képpel :D.Rám szólt,hogy tegyem le,és menjek vissza aludni,én meg ráraktam az éjjeliszekrényre a képet és visszafeküdtem :D.


2.Álmomban felkeltem,és elindultam a lakás másik felébe,a szüleim szobájába,és elkezdtem bökdösni apámat nagy kétségbeesetten.Felébred,megkérdezi mi a bajom,erre ez volt a roppant értelmes válaszom:

-Apa!A kutya!A kutya!A kutya szőre feláll :D


Amúgy nincs is kutyánk,szóval... :D


3.A konyhánkban van egy tartó amiben egy csomó felesleges jegyzet meg mindenféle papír van amit csak simán lusták voltunk kidobni,meg ''egyszer még hasznos lehet''.Na kiskoromban felkeltem és egy csomó ilyen papírt kivittem az étkezőbe és rápakoltam az asztalra,hogy ''be kell fizetni a számlákat'' :D. Ezt anyum mesélte el nemrég :D.

2016. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A nagymamám szobája az anyámé mögött van, ezért ha anyámnál alszok, minden neszt hallok, ami a nagymamám szobájából jön. Történt egyszer, hogy mivel nagytakarítást rendeztem a szobámban, pár éjszakára átköltöztem anyámhoz, de azok az éjszakák mind álmatlanok voltak. xD A nagymamám minden áldott éjjel ijesztő, fura hangokat adott ki, amiktől meg én adtam ki olyan hangokat, mint aki rémálomból ébred. Aztán szokott beszélni meg nyöszörögni álmában, és bár nemigen értem, miket zagyvál akkor össze, de elég para.

Anya egyszer azt mesélte, hogy hajnalban arra ébredt, hogy a mama Korda Györgyhöz beszél álmában. Ez kész :'D

2016. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!