Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem hívnak sehova se a...

Miért nem hívnak sehova se a barátaim (már akiket annak tudok) sehova se pl sütögetni valamit, vagy csak összejönni azt bandázni?

Figyelt kérdés

Szerény gyereknek tartom magam, néha szoktam okoskodni, nem tartom magam r*hadéknak kétszínűnek soha az életben nem használtam ki senkit. Engem mindig csak akkor találnak meg ha vmi baj van vagy ha segítségre szorulnak. Pl pár nappal ezelőtt is csak azért hívott át az egyik mert vmi problémája volt. Nem tudom x nappal ezelőtt meg elhaladtam egy haverom háza előtt és láttam, hogy valami összejövetel van, (sütögetős valami) összefutottam egy másikkal aki meg pont oda tartott. Nem tudom biztos bennem van a hiba lehet egy szemét vagyok vagy valami, én hívom őket erre-arra elmenni, de ez visszafele nagyon ritkán fordul elő.

Biztos bennem van a hiba.


2016. júl. 25. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb mintha én írtam volna ezt a szöveget. (nálam kiegészül azzal, hogy egyes iskolatársaim irigyek a tanulmányi versenyeken elért sikereimre, és bármi tanácsot mondok, vagy lehurrognak, vagy várnak egy kis időt és próbálják eladni a saját ötletükként)
2016. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok
2016. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajtsd el őket, ha csak a bajban kellesz nekik! Milyen barátok a hozzájuk hasonlók? Azt ne próbáld bemesélni magadnak, hogy igazak! Ne keresd a társaságukat, ha ők sem hajlandóak keresni téged! Minden bizonnyal nem igazán érdekled őket. Szóval téged miért érdekelnek? Fáj, ahogy kihasználnak és semmibe se vesznek. Ez természetes. De lépj rajtuk túl. A magad érdekében. Keress másokat, nyiss feléjük, de óvatosan. Nem kell azonnal vagy kis idő múlva kitárulkozni, különben hamar csalódni fogsz. Az emberek önző ösztönlények. Legalábbis nagy részük az. Akik pedig kivételek, azokat a többség kihasználja. Ha ki tudod szűrni a közvetlen környezetedben, hogy ki az aki csak érdekből barátkozik veled, már fél siker. Az pedig a legjobb lépés, ha utána békén hagyod. Persze hiányozni fognak, de nem hagyhatod, hogy lelki szemetesként tartsanak és rajtad élősködjenek! Ne hagyd! Többet érsz annál! Csak az őszinte barátságokat tartsd fenn!
2016. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem bírnak. Rossz a társaságod számukra..
2016. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!