Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet idősebb korban...

Hogyan lehet idősebb korban barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és sajnos nem igazán vannak barátaim. A régi társaságom szétzilálódott, én meg felkerültem Pestre és itt valahogy nem megy a barátkozás. Jól esne egy igaz barát/barátnő, aki nem olyan mint manapság az emberek, hogy rögtön kibeszél, stb., akire számíthatok és ő is rám, de úgy érzem ebben a korban már nehéz az ilyesmi. Kicsit zárkózott vagyok, az igaz.. :/

2016. júl. 27. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szintén zárkózott vagyok, 22 éves, csak hímneműben. Miért érzed idősnek magadat, és eddig hol próbáltál társaságot keresni?
2016. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát iskolában próbáltam, de olyan embereket ismertem meg, akik teljesen mások mint én, mondjuk úgy, hogy eléggé alpáriak, és én azt sajnos nem szeretem.. Egyébként azért érzem magam viszonylag idősnek, mert a mélyebb barátságok azt hiszem kisebb korban alakulnak ki...
2016. júl. 27. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés, de szerintem bármikor kialakulhat ilyesmi. A személyiségedről írhatnál többet, abból azért nagyjából kiderül, hogy hol érdemes.

#1

2016. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Háát kissé nehéz az embernek saját magáról írni :D fura, mert zárkózott is vagyok, de ha olyan a helyzet nyitott is tudok lenni, és igazi kis dinka. De egyébként szerintem átlagos ember vagyok... 1-2 nem átlagos dologgal karöltve. fontosnak tartom a viccelődést, hülyéskedést, de szeretek komolyan és mélyen is beszélgetni, egyébként buddhista a vallásom, ebből adódóan igyekszem kedves, őszinte és megértő lenni, de ettől még nem vagyok "elrugaszkodva" a világtól, érdekel a divat, a zene, meg minden baromság, pl imádom a mortal kombatot :D
2016. júl. 27. 12:02
 5/6 A kérdező kommentje:
ja, és igen, attól mert nem bírom, ha valaki alpári, azért nálam is megesik, hogy káromkodom...
2016. júl. 27. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Wow, érdekes embernek tűnsz :D Jó lenne tudni, hogy miket szeretsz csinálni, mik még a hobbijaid. Ha nem is suliban, de biztos van olyan rendezvény, klub, ilyesmi, ahol tudsz barátokat szerezni. Nem mondom, hogy könnyű, de esélyes a dolog.
2016. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!