Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Azt hittem a lány a legjobb barátnőm, de 2 napja csak azt hajtogatja,hogy utál engem és, hogy a másik 2 barátját jobban szereti. Ő volt az egyetlen barátom és bármennyit könyörögtem neki ő azt mondta nálam csak jobbak vannak. Fogalmam sincs min sértődött meg mert semmit nem csináltam. Már nem tudom mit csináljak.
2016. júl. 28. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyen gonosz lánnyal hogy tudtál kapcsolatot teremteni?
2016. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régóta barátok voltunk és valamiért mindig megsértődött de aztán mibékültünk.Gondoltam most is biztos rossz napja van és azért ilyen de ez már tőle is nagyon sok.
2016. júl. 28. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal, ahogy egy illető el kezd szidni valakit, azonnal ott kell hagyni! Ha mást szid, téged is fog. Olyanokkal barátkozz ezentúl, akikről biztosan tudod, hogy nem hagynak ott.
2016. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!