Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnomet mintha...

A legjobb baratnomet mintha kicsereltek volna! Mi a teendo?

Figyelt kérdés

A legjobb baratnommel mar regota joban vagyunk, de legjobb baratok ugy 2 eve vagyunk igazan. Nehez multu lany, akinek a baratai voltak a mindenei. Mindenhova az osztalytarsainkkal, a baratainkkal mentunk, veluk voltak kozos elmenyeink, imadta oket. Nagyon aranyos lany volt, joszivu, mimdig kiallt mindenkiert.

Ez viszont most megvaltozott...

Tavaly oktoberben osszejott egy fiuval az egyik kozossegi oldalon, aki mindossze 5 kilometerre lakik tole. Talalkozni kezdtek, szoval dult a szerelem. A lanynak a fiu hatasara a kozossegi oldalakom egyre tobb kovetoje lett, es a baratnom egyre csinosabb, egyre noiesebb lett. Januarig minden rendben volt, itt viszont eles valtas. A kovetok es a helyi "menok" hatasara tortent... Ezek a menok elhivjak mimdemhova, baratkoznak vele... Engem mostanaban semmibe vesz, mindig leolt, mar beszelni is kevesbe szeretek vele, de o meg mindig a legjobb baratjanak tart elmeletileg. Lesz egy buli jovoheten a baratokkal. Azt mondta, hogy o oda nem megy, mert mar reg "kinotte azt a szintet", mar ne is haragudjak (es elvileg baratai...). Irtam ,hogy jo, erre elkezdte, hogy tudja, hogy nekem ok "magy baratnoim", de neki mar nem... Pedig a barataink (fiuk, lanyok egyaranr) mindig segitettek neki, ha baj volt, vagy ha a pasijaval volt gaz. Nem ertem. Annyira elszomorit. Tudtok tamadsot adni?



2016. aug. 1. 23:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elirasokert, telefonrol vagyok, de szerintem nagyjabol ertheto, amit irtam
2016. aug. 1. 23:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyannak már sajnos nem fogod viszont látni, egy darabig legalábbis. Idővel változik az ember személyisége.
2016. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fizikiwi válasza:
Mutasd ki hogy örülsz jogy boldog, bízz benne, viselkedj úgy vele mint régen és hidd el, foglalkozni fog veled. Remélem segítettem.
2016. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szeeintem szedd össze magadban először hogy mi zavar aztán próbálj vele beszélni és mondd el neki az összes ehez tartozó problémát.tapasztalat nálam ez bevált de csak akkor ha valahogy el is gondolkodik rajta és megtalálja magában is a hibát szóval ez inkább rajta mulik
2016. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy már nem a régi és vagy visszaváltozik vagy többé nem kell a társasága és mutasd meg hogy a régi barátaitokkal te mennyire jól érzed magad
2016. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mi a teendő?" mi van? Elfelejtetted a protokollt? XD LOL.

Amúgy válaszolva a kérdésre: Mond meg neki, hogy megváltozott, de nem jó értelemben.

2016. aug. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!