Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Snoop Dogg és Arnold Schwarzen...

Snoop Dogg és Arnold Schwarzenegger valóban rosszba vannak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem

Arnold elég barátságos figura nem véletlen lett kormányzó

2016. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igaz ,evégre California a West Coasthoz tartozik ,amihez Snoop Dogg is. Persze Snoop ebbe a kérdésbe elég ökomenikusan gondolkodik.


Egyébként nekem mindkét ember szimpatikus. Snoop Doggnak nagyon nagy tisztelője vagyok ,Schwarzie pedig gyermek korom kedvenc színészeinek az egyike. Voltam is a gyermekkori házába (Thalba).


Amúgy csak azért kérdeztem ,mert valami cikket olvastam ,ami erről szólt ,hogy elvileg nem bírják egymást ,de ez is biztos valami hülye ferdítés a média részéről ,mint mindig. ;)

2016. aug. 2. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az lehet az oka,hogy volt valami nagymenő la-i gengszter,aki fiatalon a cribs banda vezére volt és kinyírt vagy 20-30 bandatagot majd halálbüntetést kapott.

a börtönben megtért elismert híres és komoly író lett belőle.

aztán amikor jött a kivégzése ideje az ítélet után 18-20 évvel,olyankor mindig felhívják az aktuális kormányzót,hogy ad e kegyelmet,swarci meg nem adott.

annak idején ez elég nagy port vert fel,aztán lehet snoop is kötődött valamilyen szálon a dologhoz.


a másik dolog,hogy arnold egyik politikus haverjának a fia össze szurkált valakit részegen és lesittelték.

és elvileg arnold elintézte,hogy 9 évvel korábban szabaduljon.

e miatt is pipa rá sznupi.

2016. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ohh,értem.


Igen Snoop régebben cripz tag volt úgy ,mint más ismert californiai rapperek is ,mint pl. Eazy-E.


Köszönöm a választ!

2016. aug. 4. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!