Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi baj van velem? Mit kéne...

Mi baj van velem? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Mióta az eszem tudom csakis fiúkkal voltam jóba mert a lányokkal valahogy sosem találtam meg a közös hangot. Nem is éreztem semmiben hiányt, hiszen a fiúk mindig kiváló barátoknak bizonyultak. Ám a napokban áttekintettem, hogy melyik sráccal milyen viszonyban vagyok, és szomorúan nyugtáztam, hogy 90%-uk oda van értem. Én egyiket sem akarom kihasználni így azóta nem beszélek már velük olyan sokat,de így nagyon magányosnak érzem magam. Próbáltam néhány lány osztálytársamat megkeresni, és elhívni néhány helyre de egyik sem tűnt túlságosan lelkesnek. Egy barátnőm van aki szinte már a családhoz tartozik ezért vele rendszerint beszélek, és megkérdeztem tőle, hogy mi lehet az oka, hogy a lányok kerülnek, mire közölte velem, hogy az az oka, hogy mellettem úgy érzik a lányok mintha el lennének nyomva, mivel én nagyon harsány és beszédes vagyok. Nem tudom most mit kéne csinálnom mert a személyiségemen nem tudok változtatni,de szerintem elég nagy pozitívum, hogy már a lányok felé is nyitok, és nem úgy könyvelem el, hogy velük sosem fogok tudni jól kijönni. Van esetleg tippetek, hogy mit kéne máshogyan csinálnom? A személyiségemmel mit csináljak, hogyan tegyem takarékra magam? Vagy veszett ügy vagyok? Voltatok már ilyen helyzetben?

2016. aug. 2. 17:34
 1/2 anonim válasza:
100%
Esetleg újabb emberekkel kéne ismerkedned akik még nem ismernek, és náluk kéne vissza fognod magad.
2016. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Meleg fúk? Nekem két meleg barátom van és nincs ilyen gondom. Van fiú ismerősöm is akivel csak haverok vagyunk. Én sem jövök ki a nőkkel, egy nagyon jó barátnőm van. Ne akarj változtatni magadon, ha nem jössz ki a nőkkel, akkor nem jössz ki. Egy barátságot nem lehet megjátszani. Mellesleg nem kell sok barát, elég ha egy van akivel számíthattok egymásra.
2016. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!