Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek,...

Szerintetek mit tegyek, beszeljek vele?

Figyelt kérdés
Elore is bocsanat az ekezetek miatt.Nos,van egy fiu akit mar lassan 2eve ismerek.Joban vagyunk,abban a 2 evben folyton probalkozott nalam, de en csak baratkent tekintettem ra es amikor meg akart csokolni elforditottam a fejem,amit meg is ertett,meg mondta hogy igen baratok vagyunk(szerettem/szeretem csak nem voltam benne bitos,ensem ertem).A mai napig joban vagyunk,de mar nem annyira. belekeveredett egy tarsasagba is,nem nagyon beszelunk de attol fuggetlenul joban vagyunk. Nem reg rajottem hogy igenis nekem o az igazi,de mar sajnos nem hinnem hogy neki kellenek. Szerintetek van esely?vagy haggyam? Tegnap is talalkoztunk,ottvolt meg egy nagykepu haverja,teljesen megvaltozott..elore is nagyon szepen koszonom a valaszokat es megegyszer bocsanat a helyesirasert.Privatban is lehet valaszolni.Koszonom.

2016. aug. 2. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Ahogy mondod eléggé megváltozott és mikor ő tényleg akart valamit, ott volt az esély, de te elszalasztottad. Nem biztos, hogy egy ilyen után "visszafogadna". Bár te tudod, egy próbát megérhet..
2016. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor hagyom,koszonom a valaszt
2016. aug. 2. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még mindig Ő az igazi, akkor ne hagyd!


Viszont ha már megváltozott, és csak egy álomképbe vagy szerelmes, akkor hagyd!

😃

2016. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell hagynod. Keresd többször a társaságát és próbálj jeleket küldeni felé! Nem feltétlenül változott meg, csak máshogy viselkedik abban a társaságban. Azt meg hogy nem kellenél neki, kétlem. Ha egyszer szeretett, az érzések nem változnak csak úgy meg, ha nem okoztál neki olyan nagy csalódást. És hát csak hárítottál, mert akkor még nem voltál biztos abban, hogy mit szeretnél a kapcsolatotoktól, nem láttad át a helyzetet.
2016. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!