Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lógok ki állandóan a...

Miért lógok ki állandóan a társaságból?

Figyelt kérdés

Most megyek 7.-be és 7-en vagyunk lányok az osztályban de mindenkinek meg van a maga társasága csak én vagyok mindig az aki oda megy valamelyikhez és áll és bámul ki a fejéből szoktam barátkozni fiukkal is csak hát sokszor beszélnek olyan témákról amit én nem biztos hogy hallani szeretnék és már nagyon egyedül érzem magam csak anyámék meg hallani sem akarnak az iskola váltásról és lényegre térve kicsit súlyosabb vagyok az átlagnál meg nem is vagyok az a világ szépe típus meg nincsenek márkás ruháim meg stb. De hogy erről én tehetek ha oda megyek és én is meg szólalok meg próbálok bekapcsolodni beszélgetésbe akkor meg egyből megy az hogy ez+az gyere beszéljünk 4 szemközt amitől meg a szőr feláll a hátamon de mindegy kérdésem: hogy a személyiségem riasztja az embereket?


Bocsánat hogy ilyen hosszan részleteztem az én életemet.


13\l


2016. aug. 4. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne menj oda hozzájuk, ha csak megaláznak. Olvass,rajzol, tanulj. Tudom bénán hangzik, de jobb mint ha folyton elutasítanak.
2016. aug. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Egyetértenék az előttem szólóval. Inkább olvasgass, rajzolj, foglald el magad valamivel, minthogy esetlegesen vicc tárgya legyél. Nyilván nem jó egyedül, de gondolj arra, hogy egyedül mégis jobb, mint olyanokkal, akik nem is keresik a társaságod.

A személyiségedről nem tudtunk meg semmit, arról nem tudunk pontosan véleményt alkotni, hogy riasztaná-e őket. De nem hiszem, hogy ez így lenne, szimplán a mostani társadalom egyik nagyon nagy hibája az, hogy nem akarják befogadni a másikat.. Később meg fogják ezt bánni, addig is fel a fejjel :)

2016. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!