Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm elhanyagol....

A legjobb barátnőm elhanyagol. Mit tegyek? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,akivel nagyon régóta ismerjük egymást.(kb. 10 éve szó szerint kisgyerek korunk óta.)

ott kezdeném az egészet,hogy van egy "barátnője"aki engem folyton csesztet.

Amikor együtt voltunk nyaralni,ő hamarabb hazament,mint én.Nem írt rám,meg semmi.Ha fel is hívtam,lerázott azzal az indokkal,hogy (legyen az a másik barátnője Kis Kati)

Szóval lerázott azzal az indokkal,hogy ő Kis Katival beszél.(tegyük hozzá,hogy őt nem is ismeri személyesen!)

Aztán hazajöttem.Akkor sem írt rám,meg semmi.

Hiába ráírok,sokszor nem ír vissza.Ő sose ír rám.

Ha hívom valahova,akkor nem jön,de másokkal mindenfele elmegy.

Elegem van ebből.Kérdezem tőle,hogy mi baja van,azt mondta semmi.

Nekem hiányzik,mert rajta kívül csak a sulis barátaim vannak,akikkel nem szeretek találkozni.

Mit tehetnék?

ő 12/l én 14/l



2016. aug. 4. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok adni pontos választ de abban biztos vagyok hogy NEM te reagálod túl.

10L

2016. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Umaku ***** válasza:
47%
Eloszor is mit akarsz egy 2- evvel fiatalabb kislanytol? Termeszetesen nem reagalod tul, de nem is tudsz ellene tenni.
2016. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez már nem barátság, nem kell pitizni utána, keress új barátokat szerintem, ha ő nem törődik veled.
2016. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak egy 12 éves. Én már rég töröltem volna a p.csába az ilyen "barátokat".

16/F

2016. aug. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az a bwj,hogy ő nekem szinte a testvérem volt.nem tudom mi történhetett :(
2016. aug. 5. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Istenem. :'( komolyan mondom, hogy meg is könnyeztem a sztoritm pedig 44 éves ffi vagyok. De nagyon tudom átélni, hogy a barátság mennyire fontos és a barátban való csalódás néha jobban fáj, mint egy párkapcsolati zűrzavar. Nekem a legjobb barátom egy 15 évvel fiatalabb férfi volt évekig. Ő 30 alatt, én 40 felett kicsivel. Nálunk is dettó ez lett. A sráccal tavaly napi kapcsolat, edzések, bulik, talik stb, majd elfordult tőlem. Ha hsizitek ha nem jobban megviselt, mint amikor a csajom elhagyott, vagy legalábbis közel annyira. Pont most tartok ott, hogy írtam egy levelet, amit el fogok küldeni emailben neki, amiben egyszerűen leírom, hogy a legjobb barátom volt, nem kérem számon, hogy szarik a fejemre, de legyen már annyira felnőtt, hogy tiszteljen meg, hogy elmondja, mi a kegyvesztettség oka.


Ti nagyon fiatalok vagytok. Azt tudom vén lóként ajánlani Neked, hogy legyél hiteles, őszinte ember és ne hallgass azokra, akik szerint el kell rejteni az érzelmeket, mert különben gyengének fognak tartani. Ez egy kib...ott félelem csak az emberekben. Nem tartozol senkinek azzal, hogy ne legyél őszinte.

Egy indokolt nemleges válasz ugyan fáj, de kevésb, mint a hitegetett lebegtetett lét, a kétely.


Írd le az érzéseidet, de ne könyörögj. Kérdezd meg, hogy oké elfogadod, ha érdektelenné vált a barátság, de legalább indokolja meg az okát.


Amúgy teljesen jogosak az érzéseid. Ne rejtsd el őket. Ne is tanuld meg ezt a rossz, félelem alapú felvett manírt.

2016. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!