Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok, vagy találkozná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok, vagy találkoznátok olyan emberrel akit itt ismertetek meg? Milyen volt? :D

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két lánnyal (külön-külön). Az elsőt mai napig életem szerelmének tartom, pedig már régen vége. A második pedig amolyan "próbáljuk meg egymással" volt. Egyik sem ért szép véget. De nagyon jók voltak. Szívesen visszapörgetném az időt.
2012. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, többel is. Szeretem megismerni azokat, akikkel itt beszélgetek.
2012. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lassan már ez is egy társkereső oldal leszXD
2012. okt. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Felforgatta az eletemet egy lany, majd csunyan becsapott:'( Szoval vege..
2012. okt. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 3 lánnyal találkoztam innen, mind a 3 három lánnyal teljesen más célból, és más alakult ki velük: komoly párkapcsolat, alkalmi viszony, barátság.
2012. okt. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én csak egy sráccal, abszolút haveri jelleggel. De bírom, jófej. :D Segítettem neki pár dologban.
2012. okt. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én találkoztam innen egy lánnyal kétszer. Mindkét alkalommal csak szex volt. Nem volt rossz! :D Nem bántam meg! ;P
2012. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem hittem volna, hogy ilyenek tényleg vannak!:O Én még nem találkoztam innen senkivel, de sosem késő!:P
2012. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én sem hittem volna, hogy a GyK.hu egyszer "rossz érzéseket" kelt majd bennem, de ahányszor ide feljövök (nem is jöttem egy darabig), még mindig összerándul a gyomrom, hogy hogy lehettem akkora hülye, hogy hittem a lánynak...
2012. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 12:52

Miért,mi történt?

2012. okt. 25. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!