Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan illeszkedjek be?

Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

Most leszek 9.es es lesz 2 napos ismerkedos tabor.Szegyenlos vagyok felenk visszahuzodo az altalanos suliba se voltak barataim ezert utaltam a sulit.De ezt szeretem most is.Hogyan csinaljam?hogy kell ismerkedni?14L

Koszonom a valaszokat


2016. aug. 8. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom, nem parancsszóra megy, de próbálj laza és érdeklődő lenni. Merj kérdezni.

Illetve a legjobb beilleszkedési "taktika", ha megfigyeled milyen a másik ember/társaság és próbálsz hozzá alkalmazkodni (pld. egy hallgat ember mellett próbálj te többet beszélni, vagy egy kifejezetten fecsegő lány mellett, hagyd őt beszélni).

2016. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
beszélgess:)! a barátaim 90%-a olyan típus aki nem kezdeményez semmit. Tehát ha te nyitott akarsz lenni akkor meg kell tanulnod oda menni másokhoz, kérdezni, témát felhozni. Néhány poént bedobsz, témáknál elmondod a véleményed és kész is:D Én mindig úgy szoktam az ilyesmit hogy megpróbálok először mindenkivel dumálni és aki a legszimpatikusabb, vagy aki kedvesen válaszol ahhoz hozzá csapódok:)
2016. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!