Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is ciki, vagy...

Szerintetek is ciki, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,van 4 bátyám. Eddig sose jártam velük bulizni,de mostanában már előfordul. Eddig 2× hánytam alkoholtól,ami szerintem még nem sok,de a bátyáim egyikről sem tudnak. Tegnap elmentem velük inni,elég sok haverjuk ott volt, és kb 3-4 sört ittam,meg egy fél pálinkát. Ennél jobban birom a piát, nem is értem hogy történt,de hánytam. Nem volt ciki,csendben elintéztem, valószínűleg senkinek nem tűnt volna fel,csak a bátyám és a haverja feljöttek megnézni,hogy alszom-e és hát ott volt a lavor....én nagyon cikinek érzem,bár ők nem szóltak be meg semmi ilyesmi,de akkor is egy lánytól ez fura... mi a véleményetek? (Főként fiúk)

#alkohol #ciki #hányás #haverok testvérek
2016. aug. 13. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok fiúka, de akármelyik nemtől gáz, ha hányásig issza magát. Érdekes, én egyszer sem hánytam. Az a nem sok, nem a "csak kétszer".
2016. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Én picit máshogy gondolom,mármint szerintem párszor belefér, főleg ha nem az a hányásban fetrengős történet.
2016. aug. 13. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

dehogy ciki

csomoan hanynak akkor is ha nem is ittak le magukat a sargafoldig.. lanyok fiuk mindenki

2016. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem te voltal az elso, se az utolso. Barkivel elofordul.
2016. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ciki vagy nem, csak így tudod megtanulni hol a határ, ami meg nem árt :) Van olyan ismerősöm (lány), aki már 1 sörtől kikészül, ellenben 1-2 üveg bort simán bír, neki a szénsav üt.

Figyelj erre, tényleg nem valami nőies, de ez van, ne szégyelld magad, főleg azért, mert értelmesen felmérted a helyzetet és elvonultál, nem pedig félhullára ittad magad és mindenki előtt fetrengtél.

2016. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Haha, gratu a felejthetetlen élményekhez 😃 de szép is az alkohol 😃

Nem gáz, előfordul... ne keverd a piákat, és tartsd a mértéket. Egyél előtte és közben, és igyál közben sok vizet!

2016. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok, hogy ha egy feles pálinka lemegy 90% a hányás, akár berúgok akár nem... szóval nem iszok pálinkát, mert hányni nem jó dolog. Próbáld meg kitapasztalni, hogy nem-e vagy így te is valamilyen piákkal
2016. aug. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erre való a fiatalság. Kipróbálni dolgokat, kitapasztalni a korlátainkat.

Amúgy meg, ahogy előttem írták, a pálinkától sokan hánynak, még ha nem is részegek. Főleg valami jóféle kerítésszaggatótól. :-))

2016. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!