Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Így szerezhetek barátokat?

Így szerezhetek barátokat?

Figyelt kérdés
Srác vagyok, 17 éves, kevés baráttal, akik vannak, azok zömében lányok, és jó lenne már egy fiú haver. Viszont van egy lány rokonom, aki szokott néha eljárni ide-oda barátnőivel, meg pár fiú haverjával. Megoldás lenne, ha megkérném, hogy csatlakozhatnék-e hozzájuk? (100% hogy megengedné, jó a viszonyunk)Az ő baráti köre, ha rendes lennék velük, lehet hogy beszélne velem?

2016. aug. 15. 20:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt tudni kell hogy én vékony vagyok, a lány pedig tornász, így értelem szerűen a fiú haverjai minimum 70kg izom :'D
2016. aug. 15. 20:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen.Egy próbát megér.
2016. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként az a srác tök intelligensnek néz ki, pedig én általában kerülöm az olyan emberek társaságát, akit gyúrnak mert a többségük egy tahó proli. (Bocs ha te nem)
2016. aug. 15. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!