Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi tortenik? Megromlott a...

Mi tortenik? Megromlott a baratsagunk?

Figyelt kérdés
Unokatesom volt mindeddig a legjobb baratom. Kozos volt az erdeklodesi korunk; a kutyak.ugy volt hogy elvegezzuk a kutyakikepzoi sulit es osszekoltozunk. Az utobbi idoben ugy ereztem ,h. megromlott a baratsagunk amivel o is eggyett ertett. Sztem ez az egyik egykori ovistarsa miatt volt,akivel mostanaban egyre tobbett talalkozgatott. Azt mondta ,hogy az ex ovistárs nem olyan jo baaratja mint en ,de mostanaban lepattint miatta. Egy evvel ezelott volt mar olyan hogy en sokat talalkoztam a tejtesoimmal amire ő irigykedett es en miatta megszakitottam minden kapcsolatot a tejtesoimmal. En mar nem nagyon akarok kozos BARATI jövőt vele...par nap mulva megint talalkoznek vele es kihivnam cukraszdaba es nem szolnek beki hogy jonnnek a tejtesoim is. ott megtudna mit erzek. Mi a vélemenyetek?
2016. aug. 16. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne tegyél aknát a széke alá, attól semmilyen pozitív eredmény nem várható, az csak indulat, bosszú. Ha mondanivalód van, mondd el neki őszintén, szemtől szembe. De a kapcsolatoknak nem kéne kizárólagosoknak lenni, a baráti kapcsolatokba, de egy picit még a szerelembe is belefér, hogy többféle kapcsolata van az embereknek egyszerre.
2016. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!