Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csalodott mar valaki kozossegb...

Csalodott mar valaki kozossegben baratokban ahova tartozott?

Figyelt kérdés

Hosszu honapokig szenvedtunk miatta ment a vita a kozossegel razos idoszak volt.

Egy vallasi alapu kozosseg volt ahonnan mennunk kellett.

Most nyugalom van de o megmakacsolta magat csalodott tobbet nem megy.


2016. aug. 16. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy csalódtam. De ez nem vallási alapú közösség volt.
2016. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze. Vallási alapon működő közösségeknél ez különösen gyakran előfordul, mert ott rendszerint nem megengedettek az olyan véleménykülönbségek, amik más társaságokban még simán. Írom mindezt keresztényként, úgy, hogy velem is többször előfordult hasonló, volt, ami szenvedős szakítás volt, volt, ami csak úgy megtörtént, de egyikért sem fáj a szívem.

Ha van kedved beszélgetni, írj privit. (Nyugi, külföldön élek, nem akarlak beszervezni sehova. :))

2016. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, egy egyházi kórusban, ahol 10 évet énekeltem, és gyakorlatilag velük nőttem fel. Nagyon meglepődtek, amikor kiléptem.
2016. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. Azóta nincsenek "barátaim", s senkitől se várok el semmit, és így legalább nem csalódok.
2016. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt hittem evek alatt oszinte baratokra leletem de mikor mennunk kelett velemenyunk miatt egyik sem keresett soha tobbett.

Egyszeruen fontosabb vokt nekik a kozosseg mint a baratsagunk.

Engem nagyon megviselt a dolog lelkileg

2016. aug. 17. 13:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, ez a vallási alapú közösségeknél így működik. Ez nem feltétlenül baj, csak tudni kell, hogy ezeket a társaságokat a világról szóló azonos elképzelés tartja össze, és aki nem illik bele, annak "mennie kell". Ez van.

Hány éves vagy amúgy?

2016. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kozepkoruak vagyunk 4 gyerekkel
2016. aug. 17. 17:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Uh, akkor az úgy még nehezebb... Sokáig jártatok oda? És mi volt a baj, hitbeli különbségek, vagy valami más? Ők raktak ki titeket, vagy ti döntöttetek úgy, hogy otthagyjátok őket?
2016. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem akarom barki felismerjen

Boszorkanyuldozes indult ellenem a nezeteim miatt es kijelentesem miatt.

Ezert ferjem ugy dontott kilepunk mielott kidobnak mert elkezdtek a kizarast

Ezzel meg rosszabb lett teljes tiltas tobbiek felol szigoruan tilos volt beszelni velunk.

Azt hittem barataim voltak hosszu evek soran.

2016. aug. 17. 19:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Direkt nem kérdeztem konkrétumot. :) Ennyiből pedig nem vagytok felismerhetőek, annyira mindennapos ez a történet sajnos.

Az az igazság, hogy ilyen helyen szinte lehetetlen igazi barátokat találni. Mint írtam, velem is megesett már ilyen többször, bár nem ilyen durván, mint nálatok, nem is értem, hogyan lehetséges ez, hacsak nem Jehova Tanúk voltatok. Most talán nem hiszed el, de az egész családod jobban járt, hogy kikerültetek ebből a túlkontrolláló társaságból. Egy vicc, hogy felnőtt emberek hagyják maguknak előírni, hogy kivel állhatnak szóba.

2016. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!