Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátkozni 25 éves...

Hol tudnék barátkozni 25 éves korban új emberekkel?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni:D
2016. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsősorban keress fel olyan helyeket amik vonzanak téged, aztán hátha össze futsz valakivel, de ne félj kezdeményezni.(Mondom én, de én is próbálgatom :P ) De ha nincs ilyesmire lehetőséged a város adottságai miatt, akkor akár utazz át egy közelebbi nagyobb városba, keress valami olyan helyet, ahova szívesen elmennél, még ha havonta 2x-is :)

Másodsorban ugyan ezt, csak neten, keress fel olyan oldalakat amik érdeklődésednek mefelelőek, és ott. :)

Utoljára maradjon csak a társkereső, ott meg beixeled a barát keresést(amit próbáltam, ott volt ilyen is.), de amúgy meg nem ajánlom, sok flúgos ember van fent rajtuk, meg kitudja még kik, milyen szándékkal.

2016. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na ez egy igen nehéz dolog, nem csak neked másoknak is. Az emberek általában az iskolaban szereznek barátokat. Vagy gyerekori barátságok esetleg. Barátokat is baráton keresztül a legegyszerűbb szerezni. Pl: az egyik barátod bemutatt az ő egyik barátjának akit te nem ismersz. Mivel neked ez az opció nincs elégg nehezen fogsz barátokat szerezni. Ha dolgozol akkor próbálj barátkozni a munkatársaiddal! Ha szeretsz sportolni akkor menj olyan helyre ahol pl focizni szoktak és kérdezd meg, hogy beszálhatsz e. Légy kreatìv! ;)
2016. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akár itt.

Èn ismertem meg innen embereket,megèrte.

Nem feltètlen rossz oldal ez,ebből a szempontból se.^^

23/l

2016. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!