Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl, vagy másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, vagy másnak is szarul esne?

Figyelt kérdés
A páron (nő, 23 éves) elmondása szerint egyáltalán nem igényli a szexet. Jó velem minden, nagyon nagyon ritkán kezdeményez is, de azt mondja évekig bírná szex nélkül, csak szerelem legyen, más nem kell neki. Csak nekem esik(esne) rosszul, vagy másnak is?

2015. okt. 10. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezik aszexualitás, én nem venném személyes sértésnek.
2015. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress egy rinyát mellé, és dugjad mint a lopott biciklit!
2015. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az exem volt ilyen, férfiban... akkor fogadható el, ha mindkét fél ilyen. Nekem nem felelt meg, mert én nagyon is igénylem a szexet.
2015. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Valóban a gond akkor van, amikor az egyik fél ezt nem viseli el. Én biztos nem tudnám, bár a keresztények egy része amúgyis elítéli a szexet és csak gyereknemzéskor csinálják. Nos a szerelem mindenkinek mást mond. Nekem a szerelem=harmónia+őszinteség+szex, ha egyik kiesik, akkor a szerelem az én részemről nem értelmezhető.
2015. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen, csak a felállás fordított... Sokszor annyira szánalmasnak érzem magam attól, hogy próbálkozok és néha úgy érzem, hogy ráerőltetem a szexet a páromra... Sajnos egyre jobban frusztrál ez a dolog. Én azt mondom, hogy ne kövesd el a hibám és keress olyat, akivel jobban összeilletek ilyen téren is.

26/N

2015. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Páros lábbal adnám tudtára, hogy akkor maradjon magának.
2015. okt. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szerelemnek fontos része a szex.

Az a véleményem, hogy a párod (amennyiben nem beteg), nem szerelmes beléd, hanem csak mint embert, társat, barátot szeret. Akibe szerelmesek vagyunk, azt kívánjuk is.

2015. okt. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hetes jó nagy marhaságot mondott... Minden embernek más az igénye, gyakoriságot tekintve is. Attól még szívből szerethet valaki, csak mert nem egy szexfüggő és ő speciel nem kívánja állandóan a szexet...

Sajnos ez is egy olyan dolog, amiben meg kell találni a hasonló párt...

2015. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerethet szívből, csak nem szerelmes. A kettő nem ugyanaz. Ami persze nem azt jelenti, hogy állandóan kívánja a szexet, de aki szerelmes, az igenis vonzódik fizikailag a másikhoz - ebből a vonzalomból jön a szexuális vágy. Akinél ez nem így van, az nem szerelmes, hanem mint barátot, társat szereti a másik embert.
2015. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!