Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez másnak is szarul esne,...

Ez másnak is szarul esne, vagy én vagyok ennyire lelkis?

Figyelt kérdés
Több hónapig harcoltam egy lányért, feltettem egy lapra mindent, biztató volt, úgy látszott, hogy nagy nehezen megkedvel. Erre jött egy faszi (aki ráadásul az ismerősöm) és legelső adandó alkalommal lecsapta a kezemről, pedig a kisujját sem mozdította. És még én voltam a kiutált személy, mert milyen jogon háborodok fel.
2013. jún. 9. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ez van.. nem tartozott neked semmivel se a csaj..
2013. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, ez sok mindenkinek szarul esne.De fel a fejjel,ilyen sajnos előfordul!
2013. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Letéptem ezt a hangaszálat

Már tudhatod az ősz halott

E földön többé sose látlak

Ó idő szaga hangaszálak

És várlak téged tudhatod


Apollinaire: Búcsú - Vas István ford.

2013. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Biztos sz@rul esne.
2013. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2. válaszolóval. Ez mindenkinek szarul esne, és sajnos elég sokszor meg is történik, de azért nem kell elkeseredni. Szerintem hagyd annyiban, már ha tudod.

Ne búslakodj! Lesz majd egy olyan lány, aki csak téged fog szeretni és akiért nem kell így küzdened. De amiért ilyen kitartó voltál, kapsz tőlem egy pirospontot! :)

2013. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már hagytam őt, ez még tavaly volt, de újabban sokat rágódom ezen megint. És fogalmam sincs, miért.
2013. jún. 9. 19:26
 7/17 anonim ***** válasza:

nézd a csaj így is úgy is elment volna mással, pont egy ismerős volt, de nem ő a hibás,

persze szarul esett, elhiszem, fel a fejjel lesz más, sok nő van N

http://www.youtube.com/watch?v=jrNLsC_Y9Oo

2013. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

gondolj arra, hogy most már úgysem tudnád úgy szeretni ha képes volt mást választani helyetted


ha bizonyíték kellett, hogy nem ő volt az igazi megkaptad

2013. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
és árgus szemekkel figyeld a gyereket hátha okot ad rá, hogy elégtételt vehess rajta, te is tudod, hogy olyan érzés lenne mintha hájjal kenegetnéd a lelkedet, ne tagadd meg magadtól azt a kevés örömet ami jutott neked
2013. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
2 mondatomba telne bemószerolni a srácot, de kedvelem még annyira a lányt, hogy nem okoznék neki semmi rosszat.
2013. jún. 9. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!