Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nehezen szerzek barátokat....

Nehezen szerzek barátokat. Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Nem annyira mondanám magamról, hogy befeléforduló vagyok, mert azért mennék el akárhová szívesen, de sajnos annyira nincs kivel. Ez így főleg nyáron nagyon rossz, pedig nem tartom magam rossz társaságnak, csak egyszerűen kicsit csendesebb vagyok és nehezen találok olyanokat, akikkel jól érezném magam. Eléggé "szokatlan" kedvenceim vannak. Szeretek animét nézni, rajzolni, olvasni, mangát olvasni, állatokkal játszani (nagy állatinádó vagyok).

Bár lány vagyok, szívesen barátkozom fiúkkal és lányokkal is egyaránt. Csak mondom nagyon nehezen találok társaságot magamnak, valamiért annyira nem akar velem senki szóbaállni, ha mégis akkor egy idő után megunjuk egymást, mert kifogyunk a témákból, vagy egy beszélgetés után már nem is keresnek, pedig mindig kedves és érdeklődő vagyok.. Jó, ha rossz napom van, akkor nem, de akkor eleve inkább nem beszélek senkivel, minthogy bunkó legyek valakival csak azért mert rossz napom van.

Olyan "barátaim" vannak, akik egyáltalán nem érdeklődnek és nem is kerestük egymást egész nyáron vagy csak elintéztük a beszélgetést pár szóban. Van egy volt osztálytársam, akivel elvoltunk, sokat beszélgettünk meg találkoztunk, de miután középsuliba mentünk, elváltak az útjaink.

Suliban is ez van. Van pár osztálytársam, akivel pár szót beszélünk, de amúgy senki nem akar velem beszélni, én meg nem szeretek senkivel sem beszélgetést kezdeményezni.

Még pasim sem volt, amit egyébként a sok velem egyidőssel ellentétben nem érzek gáznak, meg nem is érzem még magam késznek egy kapcsolatra. Azért meg minek legyen barátom, csak hogy legyen valakim, az mindkettőnknek csak kín lenne.


Szóval nagyon egyedül érzem magam, pedig sokan mondták, hogy mennyire jófej és aranyos vagyok :/


2016. aug. 18. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztára mintha magamat olvasnám vissza >0<"

Nekem se volt könnyű, de rájöttem hogy túl "szokatlan" vagyok a többi embernek. Énis animés vagyok, szintúgy rajzolok (meg rengeteg mindent alkotok -művészeti suliba jártam)

Rájöttem nem velem van a baj, hanem a közemberek semmilyen témái untatnak XD (engem nem érdekelt soha ki hogy volt csont részeg vagy éppen beállt stb) A nem magunkhoz hasonló emberekkel meg nehéz s fárasztó fenntartani egy kapcsolatot, inkább elvagyok s alkotok. Azóta meg megse fordul a fejemben a magány, amióta párommal vagyok. Szerelmem s legjobb haverom is >< animefan ő is így volt témánk, amikor meg rajzoltam előtte mindig lesi mit csinálok.(lassan 5éve együtt)


Nekem úgy oldódott meg, hogy elfogadtam: nem nagyon van magam féle személyiségű ember a közelben. XD max levelezek 1-2 hasonló emberrel, amúgy se lenne időm >< melo/bns/párom s a hobbim :3


Fiú témába meg úgy voltam, aki tetszett azért hajtottam ><

Páromat a panel előtt láttam meg az ablakból >< s tesom haverja volt, felcsíptem neten (láttam animés -szval volt kezdő téma) aztán lehívtam stb.


Ha barátkozás nem is egyszerű, de pasi téren lehetsz őszinte rámenős picit, hogy észrevegyenek azok akiket meg akarsz ismerni.


Sose éreztem gáznak a "különcségem" , mostanra meg már megbékéltem.


Ha meg el akarsz valamerre menni írj egy isminek s mozi stb helyre szerintem még ha nem is barát, de elmenne mint ismi. Nálam is ez volt, csak ismik, akikkel jóba vagyok s el el mentem velük anno.

Valahol nem is akarok "barátot" túl naiv s kedves odaadó voltam aztán hátba szúrtak. Sündisznó lettem a sok tőrtől a hátamban xD

2016. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerez könnyebben 😁
2016. aug. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Firedoom ***** válasza:

Pedig ezek alapjan szinpatikus vagy :'D

En alltalanosban voltam ugy mint az elso. Jatszottam a sunt, de kozepsulira meguntam. 9.ota "magamhoz gyujtom" az ertelmisegieket es teljesen jol elvagyunk! Sajnos az evek soran ketten is elmentek tolunk, ket masik meg vagy 100 kmre lakik, de szinte megyzokassa valt, hogy hetvegenkent ossze ulunk valamelyikonknel, igy nyaron erre meg tobb idonk van.

Szerintem probald meg kovetni a peldamat:P bar nagyon sok mindent elcsesztem az eletben, de erre az egyre buszke vagyok :3

Eddigi eszreveteleim szerint a him nemuek konnyebben alakitanak baratsagokat mint a holgyek, viszont ok ragaszkodobbak.

Es a vegso tanacs: nezd meg a little busterst:D nagyon cuki kis anime. Konkretan ugy kezdodik, hogy a srac bejelenti:

-Baseballozzunk!-Es a csapat meg is alakult! Kovetkezo nap az elso dolgom volt rairni a tobbiekre es elhivni oket bowlingozni ^^

2016. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!