Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondolnátok ezek után?

Ti mit gondolnátok ezek után?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel azt beszéltük szerdán, hogy csütörtökön délben talizunk. Éjjel írt egy smst, hogy nem lehetne délután, mert későn jutott el az ágyba, mondom ok. Ráirok, hogy akkor hánykor és hol találkozunk, majd azt mondja, hogy jobb lenne pénteken, mondtam, hogy ok, de még mindig nem mondott se időpontot mára, se helyet. Ti mit lépnétek erre? Tudom, hogy nem nagy dolog, de rettenetesen idegesítő tud lenni az ilyesmi.
2016. aug. 19. 09:33
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen és tényleg nagyon idegesítő :/ ,végül mi találkoztunk ,de nem lehet ,hogy esetleg haragszik rád és ezért tolja el? De lehet csak éppen mindig közbe jön valami neki
2016. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Ha a legjobb barátnőd, miért nem hozzá fordulsz?

2. Ne használj mobilt, akkor majd nem mond le megbeszélt időpontokat csak úgy.

2016. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
irj rá"hánykor talizunk?hova megyünk?de ha nem szeretnél nem gond..."ennyi.ha nem válaszol ne válaszolj.
2016. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt már eljászottam egyszer tegnap...
2016. aug. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!