Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokkal való nyaralásra ti...

Barátokkal való nyaralásra ti milyen 'felszerelést' visztek?

Figyelt kérdés

Siófokra megyek, mindössze 3 napra az osztállyal/barátokkal.

Édesanyám ragaszkodik, hozzá, hogy vigyem el a nagy, utazótáskát (vagy mi a rák a neve). Ami rohadt nehéz, rohadt kényelmetlen cipelni és nagyon nehéz vele buszon/vonaton a közlekedés..

Felesleges... Minek?

Nem tudom megérteni, hogy miért kéne vinnem 3-4 tartalék pólót, meg hosszúnadrágot és 500 különböző tusfürdőt..

Teljesen egyértelmű, hogy mindenki csak inni meg bulizni megy, akkor meg minek vigyek minden hülyeséget?


Én kétdarab hátizsákot szeretnék vinni, abba bőven belefér minden.. Ha meg valami mégis hiányzik, akkor elmegyek ott egy boltba és veszek, vagy még egyszerűbb, ha kérek kölcsön valamelyik haveromtól, mert 100%-ig biztos vagyok, hogy valaki valamit tőlem is kölcsön fog kérni, szóval nem lesz megalázó.


16/F


Ti nagytáska, vagy kistáska mellett voksoltok?


2016. aug. 20. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan, annyira jó olvasni, hogy édesanyádnak nevezed akkor is, amikor épp konfliktus van. :)


Szerintem neked van igazad. Érvelj! Meg tudod őt győzni. Csak türelem. :)

2016. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez megnyugtat, én is inkább kistáskát vinnék, utálok nagy bőröndökkel meg utazótáskákkal közlekedni. :D
2016. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Én inkább a kistáskát választanám. Gondolom lányok is lesznek. Gumit vigyél.
2016. aug. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!