Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha meghívom magamhoz az egyik...

Ha meghívom magamhoz az egyik évfolyamtársamat, akkor tényleg én kellene mindent fizessek neki?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam ezen, mert az egyik ismerősöm szerint én kellene álljak mindent, tervben van két buli, ahol belépőt kell fizetni, iszunk is valamit, illetve egyik nap tervben van még egy pizzázás...
2016. aug. 21. 19:05
 1/9 anonim válasza:
93%
Szerintem a belepot es a piat mindenki maganak fizesse. De ha pl a pizzat magatokhoz otthonra rendelitek akkor azt fizesd ki te.
2016. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem haza rendeljük, hanem elmegyünk egy pizzázóba
2016. aug. 21. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Mi mindig fizetünk magunknak. Ha én szervezek bulit akkor veszek rágcsát, vagy sütök valamit, készülök alkohollal is, de mindenki hoz még pluszba olyan innivalót amit akar.

Pizzát is közösen szoktuk állni.


Egyébként milyen neműek vagytok?


Fiú-lány felállás esetén eltudom képzelni, hogy a beszóló ismerős azért erősködik mert randit sejt a dologban.

2016. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg előre, az a tiszta.
2016. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lányok vagyunk mindketten. A helyzet az, hogy nem igazán akarnám az ő belépőjét, pizzáját fizetni, mivel többször jött buli előtt hozzám, mindent én vettem, de ő semmit nem fizetett bele.
2016. aug. 21. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a barátnőmmel, ha jön hozzám, mindig elmegyünk együtt vásárolni aztán mindig belead abba is amit otthonra veszünk (mondjuk ő általában 4-5 napot ott szokott lenni) és akkor együtt megfőzzük ami olyan. Ez fordítva is így van. Amikor meg elmegyünk valahova, akkor mindenki a sajátját fizetni. Néha meghívjuk egymást erre arra, de aztán vissza is hívjuk a másikat és akkor így senki sem mondhatja, hogy tartozik a másiknak.
2016. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MZ.per.X ***** válasza:
Fizesse mindenki a sajátját, úgy a legtisztább.
2016. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi nálunk sokszor van ilyen. Soha nem is volt kérdés hogy mindenki állja magának vagy összedobunk egyenlő arányban.

Azt hinné az ember hogy ez egyértelmű.

2016. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Belepot magunknak, ragcsat, piat ottalvos bulira felesben, ha pizzazni mentunk akkor egyszer o fizetett, egyszer en.
2016. aug. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!