Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Muszáj barátoknak lennünk?

Muszáj barátoknak lennünk?

Figyelt kérdés
Eléggé könnyen barátkozom. Szót értek mindenkivel és elég hamar fontossá válnak nekem emberek, akkor is, ha csak az interneten ismerjük egymást és sosem találkozunk. Most is így történt. Tetszik egy fiú, így hát írtam neki. Úgy, mint lány, nem érdeklem, tehát nem tetszem neki. El is vetettem annak lehetőségét, hogy esetleg valaha is járni fogunk. Nekem elég lenne a barátsága is, de Ő olyan, hogy akit interneten keresztül ismer csak, abban nem bízik és nem tekinti barátjának. Ez teljesen jogos. Viszont mivel nagyon messze lakik ( egy másik országban ) így nem tudunk találkozni sem. Nekem pedig nagyon nehéz így. Sosem mond el semmit magáról, mert nem ismer, és amolyan távolságtartó. Szóval szeretném megírni neki, hogy nekem ez így nem megy, szóval nem írok többet. De ez nem neki lenne rossz, hanem nekem. Őt nem is érdekelné. A kérdésem az, hogy muszáj nekünk barátoknak lennünk? Vagy beszélhetünk így is? Mert ez olyan köztes állapot, semmik nem vagyunk egymásnak, ez olyan rossz. Ki akar így beszélgetni? Nem tudom mit tegyek.
2016. aug. 23. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:

ne kapaszkodj mindenáron ebbe...ha nem működik engedd el...látod mennyire elzárkózik az egésztől...


23F

2016. aug. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Ez elég egyoldalúnak hangzik sajnos, egy utolsó esélyt azért még adj szerintem, írd meg hogy zavar hogy ennyire távolságtartó. Remélhetőleg megnyílik mesélni fog és barátok maradhattok, ha pedig nem, akkor töröld és felejts el. Ha pedig beszélgetni szeretnél írj, én is szívesen barátkozom kortól és nemtől függetlenül.
2016. aug. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos, igen. Viszont egyébként pedig nagyon kedves velem. Érdeklődést mutat irántam, ugyanakkor el is zárkózik tőlem meg ettől az egésztől. Nagyon fura. Néha úgy érzem, hogy csak kényszerből ír, és azért, mert nem szeretne megbántani. Viszont van, hogy Ő kérdezősködik és sokat ír. Nem tudom mi ez az egész.
2016. aug. 23. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de mit hittel?! Persze, hogy nem fog neked megnyilni es kiteregetni a maganeletet a neten, plane egy idegennek! Gondolkodj egy kicsit! Teljesen jogos a viselkedese! Ha annyira tetszik, ismerd meg az eletben, ne a neten! Honnan tudod, hogy tetszik?! Kepekrol nem tudhatod, milyen! Meg par uzenetvaltas utan?! Nana, hogy nem tetszel neki! Nekem is folyamatosan irogatnak idiotak a neten, facebookon vagy 200 embert blokkoltam mar! Szerinted leallnek egy olyannal, aki bejelol es ramir?! Valasz nelkul blokkolom, mert az ilyen valami flugos! Ram irt egy torok hapsi egyszer, hogy dumaljak vele az erzeseimrol, meg hogy milyen csodalatos no vagyok, szerinted?!

A valosagban keress baratokat es szerelmet, ne a neten zugj bele random pasikba! Aztan legyen rossz kedved, ha az illeto elutasit teged!

2016. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!