Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megeri konyorogni a baratsagert?

Megeri konyorogni a baratsagert?

Figyelt kérdés
Van EGY igaz baratom aki mindig ott volt barmikor mellettem. Mindig egyutt mentunk mindenhova, buli, pialas es stb.. persze nem minden csak a pialasrol szol felreertes ne essen. Az utobbi idoben konyorogni kell neki barmiert.. jojjon ide jojjon oda. Mostanaban mindig azt mindja hogy nincs kedve. Mindig en mentem utanna hogy gyere es szakadjunk ki a 4 fal kozul. Most hetvegen lesz egy kis osszejovetel persze azt mondta o nem jon o tuti nem mert nincs kedve. Kerfeztem hogy kivel van baja. Azt mondta hogy senkivel. Egyszeruen mar meguntam hogy mindig konyorogni kell neki hogy barmit csinaljunk... magyon meguntam hogy en megyek utanna.. mi tevo legyek? :/ 17f

2016. aug. 26. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a barátságért, hogyha a barátja vagy, akkor megérted. Ettől még ugyanúgy beszélgethetsz vele. A barátság nem arról szól, hogy sülve-főve együtt vagytok, mert össze vagytok nőve. Lehet, hogy csak mondjuk depressziós, vagy beleunt már, és nem akar úgy igazán belefolyni ennek a világnak a dolgaiba, hanem szeretne kicsit elmélkedni, már nem kívánja azt a pörgést. De ha te ettől lemondasz róla, pedig nem is utáljátok egymást, nem vesztetek össze, legalábbis ilyet nem írtál, akkor hát milyen barát vagy te mááá na! Hát de most komolyan, ettől megutáltad őt, hogy nincs kedve? Őt már talán nem annyira kötik le ennek a világnak a dolgai, és kicsit talán elmélkedni, filozofálni akar az élet nagy dolgairól, szüksége van kicsit erre, hogy egyedül helyre tegye magában a dolgokat, de az nem azt jelenti, hogy nem szeret téged, és lecar, hanem hogy most kicsit más dolgok foglalkoztatják, elgondolkozik ezen a világon, hogy tényleg jól van-e ez így, hogy iskola utána még mindig munka, hogy a számlákat az ember kifizesse, és ebből áll az élet, meg ilyenek.
2016. aug. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odairni hogy amit o kitalal az mindig jo. Amit en az nem. Egyszeruen mindent megprobaltam mar hogy neki legyen a legjobb de semmi. Olyankor jo vagyok neki pl mint amikor cigi kell neki..
2016. aug. 26. 01:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Ne küzdj a barátságért! Az igaziért nem kell, a hamisért nem érdemes!
2016. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor valakivel ilyen helyzetben/állapotban vagy, akkor azt már nem lehet igazbarátnak nevezni.

Ha türelmes vagy, még kiderülhet, hogy csak rossz időszakon megy keresztül és még jó fej lehet ezután, újra olyan, mint rég, ha helyre áll. Nem kell végletekbe beszélni és drámázni.

De így most ebben az állásban nem nevezheted igaz barátodnak, attól, hogy valamikor az volt.


Nem kell semmivel sem erőltesd, hogy helyreálljon. Főleg ha ő sem mondott konkrétumot, hogy mi baja lenne.

Csak elfogadni, türelmesnek lenni.

Fontos, hogy benne legyen a barátodban a szándék, hogy ő is jó irányba terelje a kapcsolatot, neked sehol sem kell győzködni őt.

2016. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!