Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, ha állandóan megbánt...

Normális, ha állandóan megbánt egy fiú, aki elvileg nagyon kedvel, viszont nekem max barát?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk meg, találkoztunk, beszélgettünk, de nem volt semmi, mert pasiként nekem nem jön be, közöltem is hogy kapcsolatot nem szeretnék, azt mondta sajnálja, de megérti, ha nem érzem, amit őt, előtte is, most is, állandóan beszól, mondtam is, és azt mondja, hogy ez csak vicc, de nekem nem az. pl azt írom, hogy megyek tanulni, akkor azt írja, hogy minek, ha nincs eszem? vagy hogy felesleges, semmit nem ér nekem, mert úgysincs eszem, kitudok ezen akadni, mert nem tartom magam butának. 20 évesek vagyunk mindketten.
2016. aug. 27. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális. Adj neki ultimátumot, ha nem hajlandó változtatni, akkor többé nem állsz szóba vele.
2016. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
volt egy alkalom, szándékosan nem reagáltam az üzeneteire, kb 2 hétig nem írtam, és rám írt ő, bocsánatot kért stb, de azóta megtörtént ez legalább ötször...
2016. aug. 27. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Tiltsd le, ne adj neki teret a bántásra. Ezekkel máshogy nem megy, ne várd h bocsánatot kérjen, vagy majd magába néz.


Nagyon creepy emberek vannak a neten. Azért csinálja, hogy foglalkozz vele, hogy hergeljen. Látja, hogy nem tiltasz, tehát vevő vagy az ökörségeire továbbra is. Ha meg szóltál is neki érte akkor pláne.


Szóval nem tudom még mindig, hogy miért nevezed őt barátnak?

Ha tényleg a barátod lenne, nem b*sztatna folyamatosan. Jó reggelt!

2016. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sokszor kér bocsánatot, az igaz, és meg is bánja, de nekem akkor már nem számit a bocsánatkérés..
2016. aug. 29. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!