Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom nem szól...

A legjobb barátom nem szól hozzám a pénz miatt?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal egy cégnél dolgozunk. Pár hónapja fizetésemelést kaptam, nagy örömmel újságoltam el neki. Kiakadt, és a szemembe vágta, hogy nem érdemeltem meg. Azóta nem beszél velem, ennek már 3 hónapja. Közel 15 évig volt a legjobb barátom, hihetetlen, hogy egy ilyen dolog miatt emgszakadt a kapcsolat közöttünk. Szerintetek se normális dolog? Volt aki járt már így?
2016. aug. 29. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... ki tudja. Lehet, hogy tényleg nem érdemelted meg? Az infó kevés, és az a baj, hogy ha tényleg így van, akkor nem fogod beismerni. Adott esetben, ha mondjuk az illetőnek a főnök nem díjazza értékes erőfeszítéseit igen, neked pedig indokolatlanul gyorsan nyílnak meg a lehetőségek, pofátlanság lehet ezt még a másik képébe is dörgölni, de szerintem azért ekkora harag tényleg túlzás egy kicsit, ha nincs más sérelem a háttérben.
2016. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez már csak ilyen, sima kollegának nem is mondtam volna, de ő a legjobb barátom volt, azt akartam hogy velem örüljön. Más sérelem tudtommal nem volt, pont előtt voltunk el egy hétvégét Balatonon sörözni.
2016. aug. 30. 00:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Képzeld magad a helyébe. Például eddig kerestetek 400 ezret, de neked megemelték 800 ezerre a fizetésedet, akkor megérthető hogy kiakad. Ez csak kitaláltam hogy legyen valami példa, lehet mások az összegek vagy az emelés aránya. Persze ha a barátod akkor lehetett volna tapintatosabb is, de legalább őszintén megmondta mi a baja. Lehet, hogy nem is rád mérges. Beszéljétek meg.
2016. aug. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A példádhoz képest potom összegről beszélünk. Ezért sem értem.
2016. aug. 30. 07:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Jo barat lehet...nem te tehetsz arrol, hogy te fizetes emelést kaptal, o pedig nem.
2016. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!