Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan érhetik be egyesek...

Hogyan érhetik be egyesek nagyon minimális dolgokkal, mikor megtehetnék azt is, hogy a legjobb dolgot veszik meg maguknak?

Figyelt kérdés
Pl: haveromnak több mint 2 milkó sporolt pénze van, mégis 3-4 fekete nájlon ruha szetje van és ennek a fele néhol ki van égve.

2016. márc. 16. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy valamire gyűjt, vagy hogy vésztartaléknak tartja ezt a pénzt? 2 millió nem olyan sok azért.
2016. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert nincs szüksége rá, mások a prioritásai. Egyik barátomnak a mai napig nyomógombos telefonja van holott megengedhetné magának, hogy akár félévente megvegye magának az éppen legújabb készüléket. Viszont egy hétvégi ruhavásárlás során több száz ezer Ft-ot is elszór, és a szekrényében nem találnál 50 ezer Ft-nál olcsóbb farmert. Programozó ismerősöm 2 ezer Ft-nál nem venne magának drágább pólót, de ocsmány cipőkre elver akár 100 ezer Ft is, mert neki csak az kényelmes. Laptopja és az asztali gépe több mint 1 millió Ft ér.

Kinek mi a fontos. Nekem a mai napig nincs jogosítványom, mert nem akarok kocsira pénzt költeni.

2016. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok.Pl. nekem is a mai napig nyomógombos telefonom van,holott megengedhetném magamnak az "okosat".Egyszerűen nincsen rá igényem,pláne,hogy telefongyilkos vagyok.

A barátodnak azért van ennyi félretett pénze,mert spórolós.Ez látszik a 3-4 szett neilon ruhájából is.

2016. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ment a zöld! Jöhetnek még
2016. márc. 19. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!