Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennek a barátságnak tényleg...

Ennek a barátságnak tényleg vége lett?

Figyelt kérdés

Volt ugye 8 éves hosszú barátságom, ami már kb 2 éve megszakadt, de pont 1 héttel lett volna az ,,évfordulónk".

Nos, röviden annyit erről a barátságomról hogy a másik fél nagyon megváltozott és én ezt megmondtam neki amiből hatalmas veszekedés lett. Múlt nyáron még találkoztunk 3-szor, de mára már csak Facen írunk a másiknak ha szülinapja van... Ennyi

Júniusban ugye voltam koncerten és akkor ott láttam őt, egy pillanatra összenéztünk és ő már ment is haza. Akkor másnap szintén mentem koncertre, és a papámék megáltak beszélgetni az ismerőseivel. Én ugye lesütött szemmel álltam ott és igyekeztem nem a szemébe nézni. De hirtelen felkaptam a tekintettem és akkor kb 5 másodpervig egymás szemébe néztünk, éreztem h a tekintete azt sugallja hogy: ,, Na ezt a nőt se nyelte el a föld..." de mégis volt benne egy kis kíváncsiság és kedvesség. Utána tesómmal járkáltam egy kicsit a helyszínen és láttam h éppen az egyik barátnőjével fürkészően néztek engem néha még fel is röhögtek, abban a pillanatban elszaladtam és az egyik sátor mögött jól kibőgtem a fejem...

Akkor láttam útoljára életembe... Mai napig nem beszélünk, nem írunk meg semmi... Pedig nem is tudja h miatta lettem depressziós és miatta voltak álmatlan éjszakáim. És ha ezt mind elmondanám neki biztos meglepődne az tuti...

Ez után mi legyen...? Hagyjam a fenébe amikor már szinte 10 éve ismerném...?

Egyszer már volt egy szinte egy ilyen kérdésem, amiben bővebben kifejtettem miért lett vége ennek.

Köszönöm annak aki próbál segíteni! c:



2016. aug. 31. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz már neki, felesleges ezen vergődni. Azt meg, hogy miatta lettél depressziós, ne nagyon hangoztasd, nevetséges vádaskodás, a depresszió egy nagyon súlyos, ok nélkül jelenlévő mentális betegség, nem pedig kamaszlányok összeveszése miatti hisztike. Ezekkel az öndiagnosztizálásokkal eleve jobb vigyázni, vádaskodással összekötve meg pláne.
2016. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Pedig nem is tudja h miatta lettem depressziós és miatta voltak álmatlan éjszakáim."

Ilyen nincs. Kizárólag magad miatt voltak. 100%ban. 0%ban bármi más miatt.

Veszekedés egy barátságban?? XD .. Ok.

Mármint nem 100%os barátság. Érthetően kérlek.

Írj neki. Érdekel téged s neki sem vagy semleges.

2016. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"a másik fél nagyon megváltozott"


Hogy változott meg? Milyen értelemben?


"és én ezt megmondtam neki amiből hatalmas veszekedés lett"


Hogy mondtad meg neki? Tudnál róla beszélni?

2016. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!