Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok segíteni, hogyan...

Tudnátok segíteni, hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el egy másik sulit és még nem ismerek senkit.már második napja kezdődött el a suli. de még niencsenek barátaim ott, olyan mintha levegőnek nézne mimdenki és félek hogy ez így marad..

2016. szept. 2. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az fontos, hogy jól legyél egyedül. Maradj magabiztos. Ne látsszon rajtad, hogy ez zavar. Ez látszik rajtad. Tök nyugisan csináld a dolgaid egyedül. És majd lesz alkalom, amikor szól valakihez vagy te valakihez. Ne siess, ne aggódj. Tudd ki vagy.
2016. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó köszi a választ,megpróbálom.:) de tényleg félek hogy nem lesznek barátaim.:/
2016. szept. 2. 16:16
 3/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem beletelik egy kis időbe, de ha maguktól nem közelednek feléd, akkor menj te oda valakikhez, akiket szimpatikusnak találsz és kérdezz tőlük valamit, például kikérdezheted a véleményüket valamelyik tanárral kapcsolatban, vagy hogy szerintük hova, milyen helyre érdemes menni a közelben suli után. Keress közös témát velük pl a cuccaikból, öltözködésükből rájöhetsz, hogy ki mit szeret valamilyen sport csapatot, sorozatot, állatokat, zenét stb. és így arról kérdezheted őket plusz elmondhatod, ha te is ugyanazt szereted. A legjobb, ha találsz olyan dolgokat amiket közösen szerettek vagy utáltok, azokról gyorsan elindulhat a beszélgetés. Remélem segített amit írtam és sok sikert!
2016. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok pontosan, én arra gondolok valakiknek a beszélgetésébe becsatlakozni vagy valakitől megkérdezni egyet s mást, nem könnyű az biztos
2016. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet, hogy már egy kicsit későn válaszolok, és azóta már találtál is barátokat, de szeretnék segíteni. Szerintem is legyél magabiztos(persze ezt könnyű mondani) vagy legalábbis próbálj meg közös témát találni másokkal. Nagyon sokat számít az is, hogy év elején ki mellé ülsz le a padba, ki lesz a padtársad, mert vele sokat beszélgetsz (mondjuk óra közben XD) és sok mindent megtudhattok egymásról. Nekem a legtöbb barátnőm így lett, h év eljén már csak mellette volt hely, és én mellé ültem és jól összehaverkodtunk. Az is fontos (de ez személyiségfüggő is)h nem kell mindig az erényeidről beszélni, a cuccaiddal dicsekedni. Ha már találsz is barátot, ne próbáld meg kihasználni, de fontos, h te se legyél kihasználva. Igazából nagyon nehéz megmondani, h mért vannak emberek, akiknek rengeteg igaz barátjuk van, és vannak olyanok, akiknek egy se. Egy a biztos: légy segítőkész és alázatos, de ugyanakkor magabiztos is.
2016. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!