Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs egy normális barátnőm...

Nincs egy normális barátnőm se mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy vannak baratnoim de ok nem olyan igaziak. Az osztalyba van olyan lany aki azt hiszi hogy en a legjobb baratnoje vagyok en meg nem akarok bunko lenni ezert nem szolok semmit. Nincsen egy legjobb baeatnom se. Amugy 14 eves vagyok es Debrecenben lakok.

#Debrecen #Lanybaratsag
2016. szept. 3. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen lennék a legjobb barátnőd...de sajnos fiú vagyok,így technikailag nem megoldható a dolog.;):p
2016. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha 14 éves vagy gondolom 8. osztályba jársz. Ilyenkor sajnos sok felületes barátság van az ember életében, ezt tapasztalatból mondom. Egyébként a legjobb barátnő dolog nem mindenki éltében létezik. Nem kell egy nagyon, de nagyon jó barátodnak lenni és mellette sok ezer másiknak. Az számít hány igaz barátod van, akikben megbízhatsz és számíthatsz rájuk. Ha van 3 jó barátnőd minek kéne belőle kiválasztani egyet, akit még jobban szeretsz. Mindenki más és mindenkivel máshogy lehet beszélgetni például. Keress olyan embereket, akikkel hasonló dolgok érdekelnek mondjuk egy szakkör vagy sport vagy bármi más kapcsán és majd kialakul. Ha jól gondolom lassan új iskolába mégy ott is biztosan megismersz majd embereket.
2016. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"gondolom 8. osztályba jársz. Ilyenkor sajnos sok felületes barátság van az ember életében"


jajj :D hány éves vagy?

2016. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Folyamatosan mennek a kibeszélések és a kamuból kedvelik egymást kategória általános iskolában. Talán 8ban már kicsit enyhébben, mint 2-3 évvel korábban, de hidd el nagyon sok ilyen eset van. Szerencséd van, ha te nem tapasztaltad.
2016. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!