Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha rockerekkel szeretnék...

Ha rockerekkel szeretnék barátkozni, az utcán vagy bárhol oda menjek hozzájuk? Mit mondjak nekik?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Megkérded milyen együtteseket hallgat talán, erről tudnak sokat és szívesen beszélni.
2016. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én megdícsérném hogy milyen klassz a szerelése, megkérdezném, melyik a kedvenc műfaja és együttese, aztán hogy nem-e van kedve inni valamit. Ott pedig már adott lesz téma: rockzene, metál és rock közti különbségek, miért utálom Justin Bieber-t, és így tovább.
2016. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Amúgy nem illetlenség csak úgy idegenhez oda menni? Főleg lányként.
2016. szept. 3. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Beszélhetsz velem is. Bár most pont nincs rockeres ruhám.
2016. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz ha gondolod,engem már kétszer szólítottak le az utcán ilyen szándékból szóval nem nagy probléma ha te is ezt teszed.
2016. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is privátot, szeretem a rockzenét szívesen ismerkedem barátkozom a stílus kedvelőivel :D
2016. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem illetlenség. ^^ :D Hozzám is jött már oda egy fiú a vonaton a pólóm miatt, és én is mentem már oda szimpatikus emberekhez. :3 :D Rockerek között pedig főleg nincs elutasítás, szerintem a legtöbbünk örül, ha új embereket ismer meg. :) ^^
2016. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bármelyikőnkhöz odamehetsz, nem harapunk :D Akár utcán, vagy akárhol. Beszélgetni pedig nem csak a zenéről szoktunk, hanem kb mindenről.... Ismerkedni, barátkozni koncerten, fesztiválon érdemes, mert ott vagyunk sokan. Nekem sem csak rocker barátaim vannak, van rapper, technó fan, stb. Mondjuk ha nálam azzal nyitsz, hogy mi a kedvenc justin bieber számod, akkor igen furcsán fogok rád nézni. Amúgy meg tényleg nem nagyon van elutasítás köztünk.
2016. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én nem mertem volna meglépni ezt de az itteni válaszokat olvasva a rockerek talán nem harapnak és én is merek majd ismerkedni. :D Bár erre nem sok ilyet látni de neked sok sikert! 21/L
2016. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22:27, a rockerek nem harapnak :D attól, hogy az átlagosnál bivalyabb zenét tolnak, még nem rossz emberek. Én pl. hallgatok power metált és military metált is, és mégis lehet velem értelmes szót váltani. Na erre varrjál gombot :PPP
2016. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!