Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más lány is magányos?

Más lány is magányos?

Figyelt kérdés
17 éves harmadéves középsulis lány vagyok. Manapság egy nőnemű barátom sincs... A környezetemben lévők nem valami szimpatikusak... Igazából csak sok fiú haverom van,illetve van egy párom. De valahogy a lány barátnő hiányzik az életemből.

2016. szept. 4. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik nem találnak maguknak társat és emiatt egyre több a magányos ember.
2016. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs barátnőm, nem kedvelem a lányokat barátság szempontjából. A fiúkkal jobban jársz, velük is meg lehet beszélni olyasmit, amit csajokkal. Ők legalább nem pletykálnak rólad.
2016. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sincs most barátnőm, a fiúkkal mindig jobban kijöttem. A lányokkal egy idő után megszakad a kapcsolat. Szerintem az nem gáz, hogy sok a fiú haverom.

23/L

2016. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is magányos vagyok, bár vannak lány barátaim, csak a "legjobbjaim" messze élnek, nehezen tudjuk összeegyeztetni a találkozókat. A közvetlen környezetemben is van két leányzó, de velük nagyon felszínes a dolog. Hiányzik az az igazi bennfentesség, hogy bármiről, bármikor el tudjunk beszélgetni, ne kelljen több száz kilométereket utazni. Mert hiába van internet, az nem olyan. :D


19/L

2016. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!