Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért távolodnak el tőlünk a...

Miért távolodnak el tőlünk a "barátok"? Nektek is volt legjobb barát akivel ma már nem is tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkinek volt fiatal korában egy barátja, akivel nap mint nap lógtak, beszélgettek, játszottak, szórakoztak, mindent elmondtatok egymásnak és azt hittétek egy életen át tartani fog a barátság. Majd eltelt jó pár év és azt se tudjuk mi van a másikkal?


Lehet megválaszolom a kérdésemet de miután mindenki elkezdi élni a saját életét, párkapcsolata lesz, külön utakon jár, elköltözik vagy máshol fog tanulni abban a pillanatban szinte meg is szűnik a kapcsolat. Senki se keresi a másikat. Ritka az igazi barátság gondolok itt arra, hogy 60-70 éves korunkban a gyerekkori cimboránkkal fogunk sörözni és nevetni a fiatalságon.


Miért van ez? Csak engem zavar? Nektek van olyan gyerekkori barát akivel 10-15 év után is tartjátok a kapcsolatot vagy összejártok beszélgetni?

Olyan elszomorító az egész, hogy akivel régen mindent megbeszéltél ma már azt se tudod mi van vele.



2016. szept. 9. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Van régi barát, persze, több is. Olyan is van, aki valami miatt lekopott, eltűnt, de ez általában nem az én hibámból szokott történni, én vigyázok a baráti kapcsolataimra. Sokan nem így állnak ehhez hozzá, ezt én is észrevettem.
2016. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, a legtobb barat jon-megy az ember eleteben. Foleg manapsag amikor 18 ev korul mar a tobbseg kulfoldon van, kevesebb tartos kapcsolat van.


Egyebkent angliaban sokkal jobban latszodik ez, kulfoldikent sokszor 1-2 honap alatt teljesen mas emberek lesznek korulotted mint elotte, mindenki csak atutazoban van.


Engem nem zavar.

2016. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok dolog történik, változik az ember személyisége.

Örülök neki hogy nem ragadok le a régi barátoknál, jó ez így. Nem zavar egyáltalán.

2016. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
engem is igen
2016. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!