Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg lehet meg menteni ezt a...

Meg lehet meg menteni ezt a baratsagot? Bovebben lent

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok, most kezdtem a 9.-et. 8 osztalyos gimibe jarok, az osztalyomat negy eve ismerem. Sajnos 6.-ban (kb.) beleszerettem egy lanyba. Nem mondtam el neki, es kozben az egyik legjobb baratnom lett. Tavaly ilyenkor megtudtam, hogy neki is tetszik egy lany (temeszetesen nem en). Aztan elmondtam neki hogy en sem vagyok hetero, de ugy meseltem, hogy nagyon regen, 5.ben tetszett nekem o. Ezutan egy honappal kiszedte belolem a teljes igazsagot. Ujabb egy honap mulva osszejottunk, mert elkezdtem tetszeni neki. 2 es fel honapig minden tok jo volt, tenyleg szerettuk egymast. Aztan megismert egy masik lanyt edzotaborban, aki elterelte a figyelmet es nem is hianyoztam neki meg ilyenek. Mikor hazajott, megbeszeltuk, es bocsanatot kert meg hogy folytatni szeretne velem mintha semmi se lett volna. Adtam neki egy uj eselyt, de en sem teljesen viselkedtem ugy vele mint azelott. Vegul szakitottunk, de nem akartunk rosszban lenni.. Az lett a vege, hogy bunkozunk egymassal, stb. Nyaron csak neha beszeltunk, de a kozos baratainktol tudom, hogy 'ujra' abba a lanyba szerelmes akibe elottem. Suliban nem volt kocsog velem, csak ugy mint mikor "csak" baratok voltunk. Viszont elotte azt irta uzenetben, augusztus kozepen, hogy nem erti hogy miert haragszom ra, meg hogy utal, de magat jobban (eleg onbizalomhianyos) es hogy "o nem akarta hogy ez legyen az egeszbol, de nem tud ram mashogy, baratilag nezni". En sem tudok meg annyira elvonatkoztatni, hiszen nekem ez mindig is tobb volt mint baratsag, de ugy erzem, hogy 'egyszer meg szeretem, egyszer pedig rohadtul utalom'.. Tegnap evnyiton kerulgettuk egymast nagyon, csak koszontunk egymasnak. Ma viszont vegig egyutt voltunk, de csak mert kozos a barati korunk. Oran neha piszkalt, kerdezett olyat is hogy egyaltalan mi ertelme van annak hogy elek? Delutan mentunk haza megegy baratnonkkel, ot megolelte, engem pedig nem. (Igy szoktunk koszonni egymasnak). A harmadik lany rakerdezett, erre azt mondta, hogy nem o tehet rola, hiszem reggel en is csak elmentem mellette es csak koszontem. Nem tudom mit akar most egyaltalan, en viszont joban akarok lenni vele. Szerintetek van esely ra, hogy rendbehozhatom/rendbehozhatjuk?

2016. szept. 1. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is gondolkozz el azokon, amiket leírtál. Az első benyomás alapján nagyon gyerekesen viselkedik ez a lány. Biztos vagy benne, hogy komolyan tudja venni a te érzéseidet, problémáidat? Ez a minden héten másba szerelmes kategória még iszonyatosan érettlen. Tudom, jelenleg csak a barátja szeretnél lenni vagy elérni, hogy úgy kezeljen, mint a barátaitokat, de nem garantált a sikered. Megpróbálhatnád egy kicsit hanyagolni és nem próbálkozni nála, közben szedd össze a gondolataidat és fogalmazd meg magadban mit mondanál neki és egyszer hívd félre és mondj el neki mindent. Ha meghallgat és hajlandó tisztázni a helyzetet tegyétek meg, ha nem akkor nem érdemes küzdeni érte. Talán 1-2 év múlva rájön, hogy nem így kellett volna, de most még nagyon nem érzi át az emberi kapcsolatok menetét.
2016. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!