Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meguntam volna barátnőmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam volna barátnőmet? Férfitársak tanács?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, de az utóbbi időben nagyon sokat hisztizik , amit ő csinál az mindig jó, én ha elmerek menni a haverjaimmal péntekenként egy sörre már xarember és alkoholistának titulál meg hogy elhanyagolom.

néha ha munkám miatt fáradt vagyok és csak interneten beszélünk akkor is balhét rendez. azzal fenyeget hogy elhagy meg nem biztos hogy én kellek neki.


én nagyon szeretem de néha már nagyon elegem van belőle legalább is ebből a viselkedéséből. De ezt valahogy nem tudom elfogadni hogy csak magának akar.. a barátaimat semmibe nézi csak az a jó amit ő mond.


2014. máj. 17. 11:00
 1/10 anonim válasza:
Ez sztem nem nagyon fog már javulni.Meg aztán velem senki se fenyegetőzön.
2014. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
beszéljétek ezt meg!
2014. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ő 21 én 23
2014. máj. 17. 11:28
 5/10 A kérdező kommentje:
megbeszélni meg nem egyszer próbáltam vele
2014. máj. 17. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak szépen közeleg a vége... Egy darabig tűröd, mig ki nem szeretsz belőle és aztán ezt meg is mondod neki, amiből újabb hiszti lesz és szakitasz vele. Szerintem ez lesz... Voltam már hasonlóban.
2014. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
veszekedjetek és békülős szex :D megoldás a problémára
2014. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:

Ennek lőttek, dobd ki te, mielőtt ő fog téged, nem hagynám, hogy fenyegessen, ha te szakítasz vele az bődületes pofára esés lesz neki.

27F

2014. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem unalom... ez rosszabb. A hiszti hosszabb távon halálos.

Én is nagyon szerettem a barátnőmet, de 3 év után elhagytam, mert annyira elegem lett a hisztikből. (Nem derült égből villámcsapás volt.) Alapvetően jobb most egyedül.


29 F

2014. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem arra biztatlak, hogy azonnal hagyd el, próbáljátok megbeszélni, megoldani. De ha sokáig nincs javulás, akkor tényleg elég halálos a hiszti.


29F

2014. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!