Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok az előítéletekke...

Mit gondoltok az előítéletekkel való hozzáállásról más emberek felé?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, az egyetlen igaz barátom (történetesen szerelmes voltam belé, de annak vége), már három éve legjobb barátként tekintünk egymásra, ám döcögősen indult be az egész. A legelején csak azt látta rajtam, hogy egy szerinte "igen csúnya" emberke vagyok, illetve a hátam mögött hónapokig kibeszélt a barátainak, kiröhögtek. Megváltozott belátta hülye volt, így végül is összenőttünk, jól kijövünk egymással. Nem probléma ez, de most egy teljesen random emberrel kezdett el beszélgetni az interneten alig két hónapja, és állítása szerint már jobban kedveli őt, mint engem. Megkérdeztem miért, körülbelül tömören csak azért, mert nőből van (biszexuális a barátom). Egyszerűen szimplán kedves, illetve nőből van és megvette kilóra a barátomat.


Most egy kicsit ki vagyok akadva rá, hogy három év barátságot (közte fél év tényleges kapcsolatot) simán le tud kőrözni két hónap alatt az, aki felé pozitív előítélettel áll hozzá.

Mi a véleményetek erről?


2016. szept. 11. 17:06
 1/1 MZ.per.X ***** válasza:
Hát ez van. Van hogy valaki alapból sokkal szimpatikusabb és jobban megvan az összhang.
2016. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!